Success Woman. Tylko dla kobiet (KONKURS)

7 Maj

Konferencja dla Kobiet – Success Woman – odbędzie się 17 maja, w Hotel Courtyard by Marriott w Gdyni. Została skrojona specjalnie dla przedsiębiorczych pań, ukierunkowanych na rozwój siebie i swojego biznesu. Mamy dla Was zaproszenia!

Na scenie w panelu merytorycznym  wystąpią znakomite kobiety biznesu:

Aneta Wątor – Trener rozwoju zawodowego i osobistego, która pokaże jak wyznaczać i skuteczniej realizować cele metodą małych kroków Kaizen;
Anna Szubert – Królowa personal brandingu, która opowie o budowaniu marki osobistej;
Barbara Piasek – Ekspert w zakresie sprzedaży – współzałożycielka i Prezes Zarządu spółki Wolves Summit, dzięki której dowiesz się jak sprzedawać więcej obecnym Klientom i jak pozyskiwać nowych kontrahentów;
Marta Woźny–Tomczak – Psycholog, dyrektor firmy rekrutacyjno-szkoleniowej Personia, która pomoże ci efektywniej zaplanować Twój dzień pracy i skuteczniej zarządzać Twoim czasem.

Do panelu dyskusyjnego zaproszono 4 wyjątkowe Kobiety Sukcesu:
Agnieszkę Kośnik-Zając – Założycielkę i  menedżerkę Instytutu Kosmetologii BABIANA- Kobietę Sukcesu 2014;
Aleksandrę Kobielak  Mistrzynię Świata Fitness, Założycielkę i Prezeskę Akademii Fitness Sportowego;
Annę Król – Współwłaścicielkę pracowni projektowej CKK ARCHITEKCI. W 2015 roku rekomendowaną do Złotej Honorowej Odznaki Izby Architektów Rzeczypospolitej Polskiej;
Halinę Langowską – Założycielkę, właścicielkę i Prezeskę Zarządu Langowski Shipping – międzynarodowej spedycji morskiej. Wyróżnioną na 11 miejscu wśród Najważniejszych Kobiet Polskiego Biznesu.

Podczas Konferencji Success Woman otrzymasz dużą dawkę pozytywnej energii, praktycznej wiedzy i inspiracji. Spojrzysz na siebie i swój biznes z innej perspektywy, ukierunkujesz swoje myślenie na dobre rozwiązania. Spędzisz dzień wśród aktywnych, przedsiębiorczych i cenionych Kobiet Sukcesu, które walczą o swoje marzenia, które nie szukają wymówek, które są zmotywowane i mają potrzebę nieustannego działania. Zyskasz odwagę do realizacji swoich celów i pewność, że już wiele sukcesów masz za sobą – zachęcają organizatorzy konferencji. – Podczas Networkingu na „szpilkach” będziesz miała szansę nawiązania i zbudowania ważnych relacji biznesowych, które być może zaowocują w przyszłości współpracą. Wieczór umili Wam lampka wina i poczęstunek eleganckimi przekąskami Finger Food – dodają.

Już teraz mamy dla Ciebie niespodziankę. Do 8 maja bilety na Konferencję dostępne będą w promocyjnej cenie. Po szczegóły zapraszamy na www.success-woman.pl – kuszą organizatorzy.

                                     >>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

 

UWAGA: Weź udział w naszym konkursie i wygraj podwójne zaproszenie na konferencję Success Woman – wystarczy, że uzasadnisz, dlaczego to właśnie Ty powinnaś znaleźć się w gronie kobiet biznesu.

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do piątku (13 maja) do godziny 9.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – SUCESS WOMAN. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy najbardziej kreatywnych i pomysłowych wypowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 13 maja, do godziny 9.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

4. Nagrodami w konkursie są zaproszenia na konferencję SUCESS WOMAN.

Powodzenia!

Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

Portal my3miasto.pl ma przyjemność być patronem medialnym Konferencji SUCCESS WOMAN.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.