Startup Mixer

4 Maj

Już 7 maja odbędzie się StartUpMixer organizowany przez Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości w Gdańsku, którego partnerem strategicznym jest Studenckie Forum Business Centre Club Trójmiasto. Będzie to unikalna okazja na poznanie nowo powstałych przedsiębiorstw działających na trójmiejskiej scenie. 

 

CZYM JEST STARTUP MIXER?

To cykliczne spotkania networkingowe, składające się z trzech części:

Prelekcji Gościa VIP – osoby, która odniosła biznesowy sukces i chce podzielić się doświadczeniem

Prezentacji Startupów, które rozpoczęły właśnie działalność i chcą podzielić się swoimi pomysłami i dostać ciekawe porady od starszych doświadczeniem kolegów

Networkingu – doskonałej okazji, aby w luźnej, klubowej atmosferze poznać ciekawe osoby, które właśnie założyły lub planują założyć własny biznes.

Jeśli jesteś przedsiębiorcą, albo zamierzasz założyć Startup, to jest to doskonała okazja do pozyskania cennej wiedzy i zdobycia pierwszych biznesowych kontaktów.

Gościem specjalnym tego wydarzanie będzie Marcin Majzner – pasjonat życia, prezes Codia Sp. z o.o. pomysłodawca i twórca serwisu CupSell.pl. Od 8 lat w szeroko pojętym biznesie internetowym. Lubi pracować z ludźmi, pomagać i rozmawiać. Ma niestandardowe podejście do marketingu.

Zapisz się już TERAZ!

Partnerem wydarzenia jest Zatoka Sztuki.

 

>>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.