Starter partnerem Lean Startup Conference

3 Gru

Już 9 grudnia największe nazwiska startupowego świata, świetni mówcy i doświadczeni przedsiębiorcy wystąpią na konferencji Lean Startup w San Francisco. Starter został oficjalnym partnerem i zaprasza na darmowy streaming tego wydarzenia.

Streaming rozpocznie się o godz. 18.00, a na konferencji wystąpią m.in.:
Marc Andreessen (współzałożyciel i główny partner w Andreessen Horowitz),
Kent Beck (ekspert od rozwoju produktu w Facebook’u i twórca programowania Agile),
Steve Blank (przedsiębiorca, autor publikacji, wykładowca na Stanford)
Eric Ries (autor książki The Lean Startup).

Wiedza o przedsiębiorczości jest globalna, jednak startupowe ekosystemy tworzone są zawsze lokalnie. Dlatego przyjdź 9 grudnia do Startera na godz. 18.00 i poznaj przedsiębiorców zainteresowanych tworzeniem i zarządzaniem startupami, które odniosą sukces.
Spotkanie jest darmowe, wystarczy rejestracja.

W Starterze po raz drugi będzie można obejrzeć streaming z konferencji Lean Startup. W tym roku ponownie wystąpią na niej najbardziej znani światowi eksperci, wśród nich m.in. Marc Andreessen, współzałożyciel funduszu Andreessen Horowitz, który niedawno zainwestował w trójmiejską firmę Uxpin. Konferencja to także, świetna okazja do tego, żeby w przerwach porozmawiać z trójmiejskimi przedsiębiorcami, także zainteresowanymi tematyką Lean Startup.” – zaprasza Anna Osińska.

“Lean Startup isn’t about being cheap but is about being less wasteful and still doing things that are big.” —Eric Ries.

Więcej o konferencji można znaleźć na stronie: http://leanstartup.co/
Program konferencji: http://leanstartup.co/program?day=1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.