Sprawiedliwość z przymrużeniem oka

14 Sty

Jakie poczucie humoru ma sędzia? Czy potrafi z przymrużeniem oka spojrzeć na rzeczywistość? Praca wymiaru sprawiedliwości tylko na poważnie?

Zapraszamy Państwa na wystawę rysunków i grafik, które z pewną dozą szczególnego humoru obrysowują sądową i nie tylko, rzeczywistość.

lody
rysunek: A. Krupa

Autorem wystawy jest Arkadiusz Krupa, sędzia Sądu Rejonowego w Goleniowie, w wolnych chwilach rysownik – amator, autor komentarzy rysunkowych internetowego wydania Rzeczpospolitej, ilustrator pisma szczecińskich środowisk „In gremio” publikujący swoje prace na portalu „Ślepym oczkiem Temidy”. Wystawa odbędzie się w ramach spotkania „Salonu Mediatora”.

Podczas spotkania autor rysunków opowie o swojej pasji, tworzonych pracach i inspiracji do swoich grafik. Będzie można również zakupić rysunki i grafiki wraz z autografem i dedykacją od autora.

Na „Salon Mediatora”  zapraszamy w piątek,  17 stycznia 2013 roku w godzinach 10.00 – 12.30 w sali nr 157 Sądu Okręgowego w Gdańsku, ul. Nowe Ogrody 30/34. Wstęp wolny.

Patronem honorowym „Salonu Mediatora” jest Sąd Okręgowy w Gdańsku. Patronami medialnymi „Salonu Mediatora” są: Radio Gdańsk i portal my3miasto.pl .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.