Spotkanie otwarte klubu mówców Toastmasters Sopot Leaders

1 Paź

Tworzymy je od pierwszych dni naszego życia. Z wysiłkiem budujemy i nieopatrznie tracimy. Wchodzimy w nie z pełną świadomością lub całkiem przypadkiem. Dodają nam skrzydeł, ale potrafią też więzić. Mimo wielu lat starań wciąż mamy poczucie, że mogłyby być lepsze… Relacje.

Skoro zbudowanie satysfakcjonujących relacji z otoczeniem zajmuje nam lata, to jak w ciągu 5 minut przemowy nawiązać nić porozumienia z słuchaczem, zyskać jego uwagę i przychylność? Jak tworzyć zdrowsze relacje dzięki umiejętnej komunikacji?

Odpowiedzi, na te i inne pytania, wspólnie poszukiwać będą uczestnicy spotkania otwartego klubu Toastmasters Sopot Leaders podczas wydarzenia zatytułowanego „DNA Relacji”.
Spotkanie odbędzie się 15 października 2018 o godzinie 18:00 w auli A Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Gdańskiego w Sopocie przy ul. Armii Krajowej 119.

Oprócz członków klubu Toastmasters Sopot Leaders ze sceny przemówią specjalni goście – Mirosław Oczkoś i Tomasz Valldal Czarnecki. Pierwszy jest doradcą ds. wystąpień publicznych oraz autorem poczytnych poradników dla mówców, który promuje kunszt wymowy jako środek do osiągania największych celów, zarówno prywatnych jak i zawodowych. Drugi jest reżyserem, który w sercach młodych aktorów zaszczepia miłość do słowa mówionego oraz uczy, jak słowem i grą sceniczną rozpalać w widzach emocje.

Wstęp wolny – obowiązują zapisy.
Organizator: Toastmasters Sopot Leaders
Partnerzy wydarzenia: Uniwersytet Gdański, Toastmasters International

ORGANIZACJA:
www.facebook.com/ToastmastersSL/ fanpage klubu Toastmasters Sopot Leaders
www.toastmasters.org  oficjalna strona organizacji
toastmasters.pl/pl/ – oficjalna strona polska

Źródło: Informacja prasowa.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.