Spotkanie ludzi biznesu w Muzeum Emigracji

13 Kwi

11 kwietnia odbyło się wyjątkowe spotkanie przedstawicieli firm z regionu Morza Bałtyckiego. W Muzeum Emigracji w Gdyni miała miejsce druga edycja Baltic Sea Business Mixer. Podczas wydarzenia przedsiębiorcy mieli okazję nawiązać kontakty pomagające we współpracy biznesowej.

Balic Sea Business Mixer odbył się z inicjatywy Biznespolska.pl we współpracy z Miastem Gdynia. Gospodarzem wieczoru i moderatorem paneli dyskusyjnych był Tom Barnhardt, prezes Biznespolska.pl. W roli panelistów wystąpili przedstawiciele takich firm jak DNV GL, Nordea IT Polska, State Street Bank Polska, czy DCT Gdańsk S.A.

Wydarzenie rozpoczęło się o godz. 17.15 od powitania uczestników przez wiceprezydent Gdyni Katarzynę Gruszecką-Spychałę. – Cieszymy się, że tak licznie zjawili się Państwo na tym spotkaniu. Mam nadzieję, że to wydarzenie przyczyni się do rozwoju i budowy nowych relacji, które będzie można w przyszłości wykorzystać w biznesie – mówiła Katarzyna Gruszecka-Spychała.

Punktualnie o godz. 17.30 rozpoczął się pierwszy z paneli dyskusyjnych poświęcony logistyce i handlowi morskiemu na Pomorzu. Kolejny dedykowany był tematyce usług sektora BPO/ITO. Goście wydarzenia obejrzeli także dokument nt. filmu Loving Vincent, który powstał w Gdańsku, a składa się z tysięcy klatek malowanych na płótnie techniką olejną.

Po prezentacji filmu nastąpił bankiet. Dla uczestników spotkania była to okazja, aby w nieformalnej atmosferze nawiązać nowe kontakty biznesowe, a także wymienić się doświadczeniami i poglądami.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.