Spotkaj się z „Przedsiębiorczą Kobietą”

2 Lis

Już w poniedziałek – 9 listopada o godzinie 17:30 w Olivia Sky Club (OBC) odbędzie się kolejne spotkanie Przedsiębiorczej Kobiety Trójmiasto. Temat: Sekrety Kobiecej SIły!

Prelegentkami listopadowego spotkania będą:
Dorota Cząstka:
Ekonomistka z wykształcenia, z doświadczenia marketingowiec i PR-owiec oraz kreator wydarzeń. Mniejsza połowa duetu tworzącego markę modową Keyce. Na co dzień oprócz zarządzania marką inicjuje wydarzenia integrujące i promujące polską branżę mody. Idealistka, marzy o zastąpieniu masówki polską produkcją i jakością. Wierzy, że człowiekowi potrzeba mniej, ale naprawdę dobrych i jakościowych rzeczy i bezustannie próbuje swoje idee przekuć w rzeczywistość. Pomysłodawczyni i organizatorka wydarzeń związanych z modą w Gdyni: Projektu Moda w Centrum Designu Gdynia, oraz projektu MODA: Od pomysłu do realizacji oraz GDYNIA KREATYWNA wspólnie z Agencja Rozwoju Gdyni i Gdyńskie Centrum Wspierania Przedsiębiorczości, a także targów Polfash Bramee odbywających się w Galeria Bałtycka w Gdańsku. Prezes agencji Kreatywnej HIDAY. Temat prelekcji: „Bi idea w kreowaniu marki”.

Agata Dutkowska:
założycielka Latającej Szkoły, oferującej 3 miesięczny kurs kreatywnej przedsiębiorczości dla kobiet oraz darmowe spotkania networkingowe – Latające Kręgi, w siedmiu miastach w Polsce oraz w Berlinie.  Z wykształcenia – socjolog, artystka i trenerka. Studiowała na Uniwersytecie Jagiellońskim, Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie i Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu. Przez lata związana jako trenerka z Theodor Heuss Kolleg fundacji Roberta Boscha, innowacyjnym programem uczącym aktywizacji społecznej w krajach Europy Wschodniej i byłego Związku Radzieckiego. Absolwentka rocznego kursu integralnego przywództwa i zarządzania projektami w Metaintegral Academy, w Kalifornii. Temat prelekcji: „Moc kobiecego kręgu. Załóż własną grupę biznesowego wsparcia i zacznij latać”.

Joanna Staniszewska:
Urodzona: niemal cztery dekady temu w Gdańsku. Wychowana: w Libii i w Polsce.
Wykształcona: w Polsce i Stanach Zjednoczonych.

Obieżyświat, niespokojny duch i chłonny umysł. Pracuje zawodowo od początku lat 90. Marketingiem zainteresowała się w milenium, kiedy Polska otwierała się za Zachód, a Zachód otwierał się na Polskę. Zajmowała się zarządzaniem projektami międzynarodowymi, wprowadzaniem na rynek nowych marek, budowaniem i zmianą wizerunku istniejących, promocją projektów krajowych za granicą i zagranicznych w Polsce. Zarządzała markami kosmetycznymi (GOLDWELL, KMS California), odzieżową (Diverse). Promowała między innymi usługi doradcze z zakresu ochrony środowiska, specjalistyczne rozwiązania informatyczne czy projekt deweloperski dużej skali.

Od 2012 roku rozwija swoją firmę (You’ll – Doradztwo i agencja marketingowa). Szkoli siebie i innych, wykłada na Uniwersytecie Gdańskim, publikuje artykuły o tematyce marketingowej i HR, współtworzy festiwal filmów przygodowych 10 minut festiwal oraz stowarzyszenie macherki.com.  Słowem – nie zna słowa „nuda”.

Studiowała prawo, podyplomowo: zarządzanie zasobami ludzkimi, marketingowe zarządzanie przedsiębiorstwem oraz psychologię biznesu. Absolwentka programów szwajcarskich: Trestle Group Fundation, we współpracy z Credit Suisse i Cognizant (mentoring i coaching) oraz “the Stars – for leaders of the next generation”.

Interesuje się nowymi technologiami, ekologią, odkrywaniem nowych miejsc i rozwojem osobistym. Dużo radości daje jej nurkowanie i prace ceramiczne. Matka trójki dzieci – Adama (18), Ewy (13) i Ani (5). Mieszka w Gdańsku, pracuje w Sopocie. Temat prelekcji: „Zaufaj swojej intuicji. Ale najpierw ją obudź”.

Nie możecie przegapić ostatniego spotkania w 2015 roku! Aby jeszcze bardziej Was zachęcić, zapewniamy masę pozytywnej energii i jak zwykle fantastyczne prelegentki – zachęcają organizatorki PK Trójmiasto. – Zapisy na spotkanie ruszają już w czwartek 5 listopada o godzinie 20:00. Warto śledzić profil na facebook’u – dodają.

Kiedy? 9 listopada, godz. 17:30
Gdzie? Olivia Business Centre, Sky Club

Źródło: Informacja prasowa

Portal my3miasto.pl ma przyjemność być patronem medialnym PK Trójmiasto.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.