Rozmowy o Marce. Warsztat pokazowy z Ewą Czertak oraz Emilią Bartosiewicz

13 Lut

Rozmowy o Marce dedykowane są właścicielom firm z minimum kilkuletnim stażem w prowadzeniu własnego biznesu. Każdy kto chce zbudować rozpoznawalność własnej marki, dodać impetu karierze zawodowej i pomnożyć sukces może otrzymać sprawdzone drogowskazy oraz eksperckie wsparcie. Najbliższy warsztat pokazowy odbędzie się już 19.02. (czwartek), w Villi AntoninA w Sopocie.

Akademia buduje i rozwija SILNE MARKI właścicielek małych, średnich i dużych firm na terenie całej Polski oraz osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. To na rynku jedyna, sprawdzona i kompleksowa propozycja dla kobiet, które chcą wzrostu wartości ich osoby oraz firmy w odbiorze rynkowym.  W trakcie trwania Programu organizatorki kładą jednakowy nacisk na realizację celów biznesowych, osobistych, rozwój kariery oraz rozpoznawalność w internecie tak, by stały się motorem wzrastających przychodów.

Jesli myślisz o wzroście wartości rynkowej swojej osoby i firmy a chcesz wiedzieć od czego zacząć przyjdź na spotkanie, dowiesz się:

– Jak stworzyć silny brand nazwiska, na co postawić, by wybierano właśnie Ciebie zamiast konkurencji?
– Jak personal branding przekłada się na realizację długoterminowej strategii budowania pozycji zawodowej osoby i firmy?
– Jak tworzyć przekonywujący wizerunek marki w internecie, aby odbiorcy odbierali Ciebie jako profesjonalną i wiarygodną osobę?

Personal Branding nie jest kolejnym celem do zrealizowania, to inspirująca podróż i solidna praca w procesie przeistaczania Twojej marki w zarabiający na siebie brand.

Budowanie osobistej marki – personal branding, to nic innego, jak decyzja by „markować” sobą, własnym nazwiskiem wszystko, co się robi i mówi. Stajesz się wtedy firmowym znakiem, rozpoznawalnym i rozróżnianym przez rynek. Odpowiednio wypromowana marka działa jak kurier. Dostarczona informacja pozwala odbiorcy bezbłędnie rozpoznać z jaką marką osoby ma do czynienia. Budując osobistą markę zwiększasz własną siłę rażenia, uzyskujesz renomę i wiarygodność biznesową, potrzebną do podjęcia wyboru Ciebie i Twojej firmy – mówi ekspert Ewa Czertak.

TERMIN: 19.02.2015, godz. 9:30 – 12:00

MIEJSCE: Sopot, Villa Antonina, ul. Obrońców Westerplatte 36

KOSZT: spotkanie z ekspertami: bezpłatnie, koszt słodkiej przerwy kawowej 25 pln (płatnej w dniu spotkania)

Ilość miejsc w grupie: max 15

UWAGA: TYLKO dla OSÓB UCZESTNICZĄCYCH w spotkaniu z ekspertami Akademii  specjalne warunki  na program „Bądź widzialną Marką”. – Bądź z nami tego dnia, to czysty zysk! – zachęcają organizatorki.

personalwar

Spotkanie poprowadzą:
Ewa Czertak – pierwsza w Polsce ekspertka personal brandingu, która w Akademii Marki z Klasą buduje silne marki przedsiębiorczych kobiet na terenie całej Polski. Ekspert portalu Centrum Kariery Golden Line. Twórca i Prezes Akademii, współtworzy Lady Business Club. Od 2004 Certyfikowany coach ICC, Master Business Trainer level superior, prelegentka konferencji dla kobiet, praktyk storytellingu, autorka artykułów o personal brandingu, pisze bloga Bądź widzialną Marką, prowadzi inspirujący fanpage Marka z Klasą. Lubi aktywnie spędzać czas wolny z mężem, dwójką dzieci. Biega, jeździ na rolkach, jest maratończykiem, zgłębia sztukę jeździectwa, szuka wciąż nowych wyzwań i skutecznych dróg rozwoju. Jej misja to: Czynić ludzi Wielkimi.

Emilia Bartosiewicz
– ekspert ewizerunku i personal brandingu w sieci; założycielka i Prezes Lady Business Club – prestiżowego i unikatowego klubu dla wyjątkowych kobiet biznesu. Platformy biznesowej, która skupia wybrane kobiety biznesu – właścicielki firm, budujące własną markę. Twórczyni i redaktor naczelna portalu www.ladybusiness.pl – pierwszego w Polsce portalu dla kobiet biznesu z klasą. Współzałożycielka Akademii Marki z Klasą. W 2012 została wybrana do grona 100 Ambasadorek Przedsiębiorczości Kobiet, reprezentujących kobiety biznesu w Polsce. W 2013 otrzymała wyróżnienie w konkursie Pozytywista Roku w kategorii „Wizja i przywództwo”, organizowanym przez Fundację Regionalnych Inkubatorów Przedsiębiorczości Wokulski.

Akademia Marki z Klasą poprzez cykl spotkań Rozmów o Marce promuje sześciomiesięczny program dla właścicieli, którzy chcą zbudować przewagę rynkową i zdecydowanie wyróżnić się spośród konkurencji.

– Trzynaście Edycji Programu Personal Branding pokazuje nam, jak wielkie emocje towarzyszą kreowaniu  marki własnego nazwiska. Obserwujemy rozwój biznesu, zmiany w życiu osobistym i zawodowym, zyskanie pewności siebie, a na końcu ogromną satysfakcję z wykonanej pracy i przekonanie, że udział w programie skutecznie zmienia na drodze rozwoju osobistego i biznesowego – mówią organizatorki warsztatu

Informacje o programie sześciomiesięcznym:
Program zawiera bogaty arsenał narzędzi pozwalających zbudować przewagę konkurencyjną w świecie realnym oraz internecie. Jest to konkretna wiedza oraz praktyczne ćwiczenia w obszarach takich jak personal branding, rozwój osobisty, autoprezentacja, wystąpienia publiczne, tworzenie historii marki, wizerunek w internecie oraz osobisty marketing, etykieta, stylizacja ubioru, fotografia biznesowa.

Rozważ dokładnie swoje zgłoszenie, w spotkaniu można wziąć udział tylko raz. Formalnym zgłoszeniem jest rejestracja mailowa. Po zgłoszeniu udziału i braku obecności na spotkaniu (możliwe są 2 zgłoszenia) nie ma możliwości udziału w dalszych spotkaniach.

Kontakt i zapisy: Emilia Bartosiewicz, amzk@akademiamarkizklasa.pl

Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.