Rozlicz PIT w Gdyni – nagrody czekają!

28 Kwi

Hybrydowa Toyota Yaris, miejskie rowery i karnety na Open’er Festival – to nagrody, które czekają na właścicieli. Mogą być Twoje! Wystarczy wziąć udział w loterii „Rozlicz PIT w Gdyni”. Aby to zrobić należy złożyć deklarację podatkową w jednym z dwóch Urzędów Skarbowych działających w naszym mieście i zarejestrować się na stronie konkursu. Zostały dwa tygodnie na zgłoszenia. Termin mija 10 maja, a losowanie nagród zaplanowane jest na 15 maja.

Loteria „Rozlicz PIT w Gdyni” trwa od 10 lutego i powoli zbliża się do wielkiego finału. W tym roku termin składania deklaracji podatkowych został przedłużony do 31 maja, mimo to czas na rejestrację w konkursie pozostał ten sam. Mija on 10 maja o godz. 23.59. Na zgłoszenia zostały więc niecałe dwa tygodnie.

Jest o co walczyć. Nagroda główna to hybrydowa Toyota Yaris. Do wygrania są również: trzy rowery Baltica Gdynia oraz dziesięć karnetów na Open’er Festival. W obecnej sytuacji trudno przewidzieć, czy te ostatnie, będzie można wykorzystać w tym roku. Nie ma jednak powodów do obaw. Karnety na festiwal można wykorzystać na tegoroczną lub najbliższą edycję tego muzycznego święta.

Jednak bez względu na nagrody, każdy, kto rozliczy swój PIT w Gdyni i tak jest zwycięzcą, o czym przekonuje wiceprezydent Gdyni Katarzyna Gruszecka-Spychała.

– Ten podatek i tak musisz zapłacić. Nie ma wyjścia. Jeśli zrobisz to mądrze, możesz wygrać nagrodę główną. A jeśli nawet nie zdołasz jej wygrać, to i tak zwyciężysz, bo Twoje pieniądze wydamy na nasze miasto, na którym wszystkim nam zależy – mówi Katarzyna Gruszecka-Spychała, wiceprezydent Gdyni ds. gospodarki.

Nagroda główna w loterii „Rozlicz PIT w Gdyni” to hybrydowa Toyota Yaris // fot. Marcin Mielewski

Jak wziąć udział w loterii?

Loteria jest skierowana do pełnoletnich mieszkańców, którzy złożyli deklarację podatkową za 2019 rok w jednym z dwóch działających w naszym mieście Urzędów Skarbowych (osobiście lub przez internet) i wskazali w niej Gdynię jako miejsce zamieszkania. Uwaga: należy zachować potwierdzenie złożenia deklaracji.

Aby wziąć w niej udział, trzeba najpóźniej do 10 maja wypełnić specjalny formularz na stronie internetowej: www.pitwgdyni.pl. Należy w nim podać swoje dane osobowe oraz informację, gdzie został złożony PIT.

Szczegółowe informacje oraz pytania i odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące konkursu, znajdują się na stronie www.pitwgdyni.pl.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.