RODO. Praktyczne aspekty reformy

12 Lut

W ramach wdrożenia skutecznego systemu ochrony danych osobowych, Pomorski Klub Biznesu zaprasza na spotkanie poświęcone ochronie danych osobowych, na którym omówione zostaną praktyczne aspekty reformy RODO. Szkolenie odbędzie się 16.02. w godz. 9:00-11:00, w Galerii Wnętrz City Meble.

Udział w wydarzeniu pozwoli Państwu na zapoznanie się z zasadami przetwarzania danych osobowych wynikającymi z nowego Rozporządzenia UE, w tym nowych wymagań dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz kierunków i zakresu działań dostosowawczych.

Na spotkaniu zostaną omówione m.in. zasady uzyskiwania zgody na przetwarzanie danych osobowych, obowiązek powołania Inspektora Ochrony Danych, jak również wymogi prowadzenia nowej dokumentacji.Omawiane przepisy będą poparte praktycznymi przykładami pozwalającymi na efektywne wdrożenie procedur w celu dostosowania przedsiębiorstw do nowych wymagań wynikających z RODO.

Wydarzenie przeprowadzi adw. Monika Agacka-Prokopczuk z Kancelarii Radców Prawnych Stankiewicz Własów i partnerzy mającej siedzibę w Gdańsku, jednej z największych kancelarii prawnych w Trójmieście, specjalizującej się w stałej obsłudze podmiotów gospodarczych. Prelegentka jest specjalistą w zakresie prawa gospodarczego, cywilnego i administracyjnego, a także w prowadzeniu postępowań sądowych i administracyjnych. Posiada również duże doświadczenie w zakresie ochrony danych osobowych.

Przewidywany czas wydarzenia: 1,5 h.

Udział jest bezpłatny.

Osoby chętne prosimy o zapisywanie się pod adresem mailowym: p.kakol@pomorskibiznes.org.

Portal my3miasto.pl ma przyjemność być członkiem Pomorskiego Klubu Biznesu. Zachęcamy przedsiębiorców do dołączenia do tego prestiżowego Klubu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.