Przetestuj Executive MBA podczas Dni Otwartych w Gdańsku

9 Maj

Gdańska Fundacja Kształcenia Menedżerów zaprasza na Dni Otwarte Programu Executive MBA, które odbędą się w Gdańsku 17 maja, 7 i 28 czerwca. To doskonała okazja, by „przetestować” wykładowców i sposób prowadzenia zajęć oraz pozyskać szczegółowe informacje nie tylko od zarządzających programem, ale także od jego uczestników.

Decyzja o udziale w programie MBA powinna być podejmowana ze świadomością, że to nie tylko ogromna szansa na rozwój kompetencji niezbędnych w pracy menedżera oraz na zdobycie unikalnej wiedzy i, co za tym idzie na awans i wyższe zarobki. To przede wszystkim konkretny czas i wysiłek, który trzeba włożyć w naukę. Podczas Dni Otwartych dajemy przedsmak tego, z czym wiąże się udział w MBA. Swoimi doświadczeniami dzielą się też uczestnicy programów, co dla kandydatów jest zwykle szczególnie cenne – mówi dr Przemysław Wajda, Dyrektor Programu MBA w Gdańskiej Fundacji Kształcenia Menedżerów.

Zainteresowani MBA mają do wyboru trzy terminy i trzy tematy otwartych sesji:

17.05. godz. 15.00. Zaawansowane zarządzanie finansowe – Tomasz Sowiński (Hotel Novotel Gdańsk Centrum)

07.06. godz. 15.00 Komunikacja wewnętrzna – Jarosław Bogusz (Sopot Rewita)

28.06. godz. 15.00 Negocjacje w biznesie – dr Adam Ubertowski (Mercure Gdańsk Posejdon)

Udział w 2-letnim (4 semestry) programie MBA to wydatek powyżej 40 tys. złotych. Wnioskując z Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń przeprowadzonego przez firmę Sedlak & Sedlak to opłacalna inwestycja. Mediana wynagrodzeń absolwentów MBA wyniosła w 2018 roku 12 500 zł brutto miesięcznie. Co czwarty zarabiał 19 240 zł i więcej. Najwyższy poziom wynagrodzeń odnotowano na stanowiskach dyrektorskich – mediana w tej kategorii to 19 977 zł (bez dyplomu MBA – 12 822 zł), co czwarty badany zarabiał 25 934 złotych brutto i więcej.

Udział w Dniach Otwartych Programu MBA GFKM jest bezpłatny. Konieczna jest mailowa rejestracja na adres: h.fratczak@gfkm.pl.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.