Jak nie przepalać budżetu w kampanii online?

11 Kwi

Social media, content marketing, influencerzy , personalizacja, sztuczna inteligencja, co jest skuteczne? Co wybrać? Jak zaprojektować stronę? Jak na tym zarabiać? Bezpłatne szkolenie w tym temacie odbędzie się w Olivia Business Centre (Olivia Six) 17 kwietnia, w godz. 13:00-15:00.

Tematyka spotkania:
– Jak się przygotować do zaprojektowania strony internetowej jakich nie popełniać błędów przy współpracy z agencją projektującą stronę?
– Jakie są trendy, czyli które narzędzia są skuteczne w marketingu internetowym?
– Pozycjonowanie czy reklama w Google, może jednak media społecznościowe?
– Które kampanie czy działania online są skuteczne? Czy moja strona, kampania zarabia i ile – jak mierzyć skuteczność prowadzonych działań?
– Jak reklamować swoją usługę i jak najwięcej wycisnąć nawet z niewielkiego budżetu?
– Jak nie wydających dużych budżetów na kampanię osiągnąć sukces?

Termin: Spotkanie odbędzie się 17 kwietnia br. w godz. 13:00–15:00
Miejskce: Olivia Business Centre – Olivia Six, Agencja Rozwoju Pomorza – 12 piętro

Kontakt: szkolenia@arp.gda.pl, tel. 58 32 33 253 / 113

Prowadzący:

Wojciech Widzicki – Psycholog biznesu, pasjonat marketingu internetowego,e-biznesu i wykładowca uczelniany. Twórca strategii rozwojowych dla takich gigantów jak Cyfrowe.pl, SuperHost.pl, Wittenstein AG. Partner największej wyszukiwarki internetowej na świecie – Google. Dzięki ścisłej współpracy z Google ma dostęp do najświeższych wirtualnych trendów. Jego doświadczenie wskazuje, że strategiczne, systemowe planowanie sprawdza się w każdej branży. Podczas swojej kilkunastoletniej pracy w e-commerce nauczył się osiągać efekty biznesowe za pomocą sprawdzonych metod i narzędzi.

Spotkanie bezpłatne, liczba miejsc ograniczona. Potwierdzenie udziału w wydarzeniu zostanie przesłane na adres e-mail. Formularz znajdziesz TUTAJ.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.