Przedwakacyjne spotkanie Przedsiębiorczej Kobiety Trójmiasto

9 Maj

Już 15 maja 2014 o godzinie 17:00 o w Sky Clubie – sali konferencyjnej na 12 piętrze Olivia Business Centre (Olivia Tower), odbędzie się spotkanie Przedsiębiorczej Kobiety Trójmiasto.


Czwartkowe spotkanie przebiegać będzie pod hasłem „Kobieta w biznesie jak ryba w wodzie”. Nasze prelegentki opowiedzą o tym, jak doszły do własnego biznesu oraz o manipulacji.

Ponieważ będzie to ostatnie spotkanie przed wakacjami, przygotowaliśmy dla Was niespodziankę – aż trzy prelegentki! Swoją obecnością zaszczycą nas:

– Anna Wajdlejt, właścicielka firm działających w branży handlu zagranicznego, składów celnych, nieruchomości i OZE. Prezes fundacji OLIMP tworzącej inkubator przedsiębiorczości w Braniewie.

–  Elżbieta Wołąziewicz, która tak mówi sama o sobie: – Co dnia zadaję sobie pytanie, czy jestem inspiracją dla innych kobiet i mężczyzn; mogę odpowiedzieć z pełną świadomością, że tak. W młodym wieku otworzyłam firmę, która prężnie weszła na trójmiejski rynek. allYOUneed SPA świadczy usługi, które nie tylko poprawiają samopoczucie, ale pomagają ludziom odnaleźć prawdziwych siebie. W naszym Day SPA pracują młode kobiety, które są również inspiracją dla mnie i dają mi pewność, iż stworzenie tego miejsca było najlepszą decyzją w moim życiu. Dlatego niczego nie żałuję, jeszcze dwa lata temu zdobywałam doświadczenie w ogromnych korporacjach jako asystentka prezesa, czy specjalista ds. controllingu i miałam przed sobą świetlaną przyszłość. Co mi to dało? Wiele się nauczyłam, nie boję się wyzwań, walczę o swoje miejsce na świecie. Zaryzykowałam i żyję na własny rachunek, wciąż się rozwijam, poznaję inspirujące kobiety jak Ania Przybylska, Kasia Figura czy Agata Młynarska. Dzielę się z ludźmi dobrą karmą i wiem, że wróci to do mnie. Jestem szczęśliwa!.

–  Martyna Maksimczyk, absolwentka psychologii, na co dzień pracuje jako rekruter w Bayer Service Center Gdansk. Dodatkowo ma również przyjemność prowadzić zajęcia z Psychologii Zarządzania na Politechnice Gdańskiej. Interesuje się psychologią społeczną.

pk

Agenda:

17:00 Powitanie

17:15 „Mentalność kobiety przedsiębiorczej” – Anna Wajdlejt

18:00 „Jak nie dostać drzwiami w twarz?” – Martyna Maksimczyk
O wywieraniu wpływu społecznego i manipulacji słów kilka.

18:45 Przerwa, czas na networking oraz drobny poczęstunek

19:15 „Po co kobiecie własny biznes?” – Elżbieta Wołąziewicz
„Opowiem o tym co wpłynęło na moją decyzję, dlaczego warto dążyć za swoimi marzeniami oraz jakie trudności można napotkać na początku”.

20:00 Konkursy, zakończenie.

>>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

Partnerzy spotkania:
Olivia Business Centre, mBank, Centrum U7

Partnerzy medialni:
Fundacja Ad Fontesmy3miasto.pl

Organizatorzy:
Zespół Przedsiębiorcza Kobieta Trójmiasto
Studenckie Forum Business Centre Club Trójmiasto

Źródło: informacja prasowa

Fot.tyt. PK – Facebook

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.