Przedsiębiorcza Kobieta wraca z wakacji na Projekt Sukces

22 Lis

Już 27.11.2014 o godzinie 17:30 odbędzie się długo wyczekiwane, pierwsze po wakacjach spotkanie Przedsiębiorczej Kobiety Trójmiasto! Tematem spotkania organizowanego przez Studenckie Forum Business Centre Club Trójmiasto jest „Projekt SUKCES!”. Miejsce: Sky Club w Olivia Business Centre, 12 pięter w górę!

Prelegentki podzielą się z uczestniczkami swoimi doświadczeniami, zainspirują oraz zdradzą swój przepis na sukces. Będzie to spotkanie z fantastycznymi kobietami! Oto one:

– Liza Petruczynik i Dagmara Rapińczuk – szefowe studia projektowego Dotzajn. Obie zakochane w architekturze wnętrz. Obie pełne pasji i zaangażowania. Obie gotowe sprostać każdemu wyzwaniu. Wreszcie… Obie niesamowicie zajęte, bo oprócz prowadzenia własnej firmy robią jeszcze tysiąc innych ciekawych rzeczy. Zaprezentują prelekcję pt. Jak znaleźć czas na wszystko – poradnik kobiety bardzo zajętej, czyli jak dawać z siebie 200% i nie zwariować.

PRZED1

 Patrycja Bronk – certyfikowana project manager, założycielka firmy doradczo-szkoleniowej, kreatorka i właścicielka dwóch marek: Alternativva (zarządzanie projektami) oraz Pralines (ubranka dla dzieci).

Doświadczenie zawodowe zdobywała w międzynarodowej korporacji, Współpracowała z menedżerami wyższego szczebla oraz zarządzała zespołami specjalistów z takich krajów jak Stany Zjednoczone, Singapur, Indie, Chiny czy Wielka Brytania. Na pewno zainspiruje was do działania!

PAT

 Izabela Disterheft – jako dyrektor Gdańskiego Parku Naukowo-Technologicznego jest odpowiedzialna za udzielanie wsparcia młodym przedsiębiorcom. W swojej codziennej pracy troszczy się o ludzi kreatywnych, którzy mają dar myślenia i działania szerzej, inaczej, odważniej. Spoczywa na niej odpowiedzialność stworzenia odpowiednich warunków rozwoju i funkcjonowania innowacyjnych firm i start-upów, które stawiają swe pierwsze kroki w Gdańsku.

iza

Uwaga! Brak miejsc. Polecamy śledzić fanpage projektu, by być na bieżąco ze szczegółami listopadowej Przedsiębiorczej Kobiety Trójmiasto.

pk

                                             >>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

Źródło: Informacja prasowa

Fot.: facebook.com/PrzedsiębiorczaKobietaTrójmiasto

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.