Przedsiębiorcza kobieta – Kolory przedsiębiorczości

17 Mar

Już 20 marca 2014 o godzinie 17:00, w dobrze Wam znanym Business Link Trójmiasto (sala konferencyjna), odbędzie się kolejne spotkanie Przedsiębiorczej Kobiety Trójmiasto. Kim jest ryśliciel, czym się zajmuje i do czego jest potrzebna w życiu codziennym psychologia kolorów opowiedzą Klaudia Tolman i Monika Ewa Staniecka.

Czwartkowe spotkanie przebiegać będzie pod hasłem Kolory przedsiębiorczościKolor odgrywa znaczącą rolę w życiu w przypadku obu prelegentek, które zaszczycą wydarzenie swoją obecnością.

Pierwsza z nich to Klaudia Tolman, Ryśliciel, Trener Myślenia Wizualnego. Klaudia zaraża wiarą w to, że wszystko można narysować i że ryślenie ma tylko same dobre konsekwencje;

Drugą prelegentką będzie Monika Ewa Staniecka – doradca ds. psychologii kolorów, Dress Code i wizerunku.

Agenda:
17:00 Powitanie
17:05 Rysuj, bazgraj, baw się myśleniem wizualnym – co każda Przedsiębiorcza Kobieta robić powinna… z kredkami!Klaudia Tolman

Od przedsiębiorcy oczekuje się innowacyjności, sprytu, wiedzy, charyzmy, szerokiej sieci kontaktów… Mało kto myśli, że równie ważną umiejętnością jest myślenie wizualne, czyli w praktyce bazgranie, rysowanie, posługiwanie się flamastrami i budowanie czegoś z niczego przy pomocy swoich rąk i kartki papieru. Dlaczego jest to tak ważne? Bo pozwala nam patrzeć szerzej, widzieć więcej, wyobrażać sobie niewyobrażone i prezentować w wyrazisty, uderzający wręcz sposób.

18:05 Kolory jako dodatkowe źródło wsparciaMonika Ewa Staniecka

Poczucie harmonii, wewnętrzny spokój biorą się z właściwego, często nieświadomego doboru otaczających nas barw. Warto znać ich znaczenie, jak sprawić, by kolory stały się naszym sprzymierzeńcem. Historia i postrzeganie kolorów na przełomie wieków i kultur.

Partnerzy spotkania:
Centrum U7, Braunsejs, Funmotion, PwC Polska, Business Link Trójmiasto

TUTAJ możesz zapisać się na wydarzenie.

Źródło: materiały prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.