„Projektanci Innowacji PFR”

7 Lis

18 listopada 2019 (poniedziałek), g. 9.00–17.00 w Inkubatorze STARTER, ul. Lęborska 3B, Gdańsk odbędą się bezpłatne warsztaty, dzięki którym poznasz Design Thinking – metodę projektowania innowacyjnych rozwiązań stosowaną w Google!

Projektanci Innowacji PFR to warsztaty organizowane przez Google w partnerstwie strategicznym z Polskim Funduszem Rozwoju, a partnerem wspierającym jest Startup Poland.
Nie czekaj i APLIKUJ

✅ Wypełnij formularz zgłoszeniowy i odpowiedz na 3 krótkie pytania. Zależy nam na tym, aby poznać Twoje pomysły i to nad czym chcesz pracować! Na tej podstawie będziemy wybierać chętnych 😉
✅ Otrzymasz od nas maila zwrotnego z prośbą o potwierdzenie adresu e-mail
✅ Dbamy o najwyższą jakość warsztatów, dlatego wszystkie zgłoszenia rozpatrujemy indywidualnie, a ilość miejsc jest ograniczona. Zaproszenie wyślemy nie wcześniej niż 24h od rejestracji i nie później niż 48h przed terminem warsztatów.
✅ Przyjdź na wydarzenie, weź udział w warsztatach i ucz się od ekspertów – informują organizatorzy.

🔴 Na czym to polega❓
Projektanci Innowacji PFR to ogólnopolska akcja edukacyjna. Warsztaty uczą kreatywnego myślenia oraz tworzenia nowatorskich produktów i usług przy wykorzystaniu Design Thinking. Program bazuje na wewnętrznej metodzie stworzonej na potrzeby rozwoju innowacji w Google pod nazwą Creative Skills for Innovation Lab. Biorąc udział w projekcie nauczysz się budować trzy podstawowe kompetencje: zrozumienie użytkownika (Empatia), Myślenie 10x (Myślenie bez granic) oraz Eksperymentowanie (Tworzenie prototypów).

📌 Szczegółowy opis metodologii i płynących z niej korzyści znajdziesz także na 👉 startup.pfr.pl 👈

🔴 Jakie wymagania musisz spełnić❓
Program jest skierowany do osób reprezentujących umiejętności: biznesowe, inżynierskie, humanistyczne, artystyczne oraz naukowo-medyczne. Wiek nie ma znaczenia – liczy się chęć rozwoju i pracy nad obecnymi i przyszłymi pomysłami.

Warsztaty odbywają się w języku polskim.

 LICZBA MIEJSC OGRANICZONA

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.