Projekt UMYSŁ LIDERA (KONKURS)

17 Lut

Pierwszy cykl szkolenia zatytułowanego „Umysł Lidera” odbędzie się w Gdańskim Inkubatorze Przedsiębiorczości STARTER już 21 i 22 lutego. Spotkanie przeznaczone jest dla młodych przedsiębiorców, managerów, handlowców oraz wszystkich innych, którzy chcą się ciągle rozwijać i poszerzać swoje horyzonty w tematyce biznesowej. Weź udział w naszym konkursie i wygraj bezpłatną wejściówkę na szkolenie!

Na scenie wystąpi 5 prelegentów, którzy odnieśli sukces w biznesie i chcąc się podzielić praktyczną wiedzą zorganizowali takie szkolenie dla wszystkich zainteresowanych tematyką rozwoju osobistego. – Wydarzenia Umysł Lidera, które powstają są wynikiem zapotrzebowania Polskiego rynku. Polska jest gotowa żeby się rozwijać i poszerzać swoje możliwości rozwojowe i budować większy kapitał. Polska w chwili obecnej jest w centrum Europy, doświadcza rozkwitu gospodarki. Polacy są głodni sukcesu, ale ze swoją energią często źle sterują swoją firmą, zespołem, sprzedażą, organizacją swojej pracy, dlatego powstało to wydarzenie, żeby wesprzeć rodaków w tych ciężkich dziedzinach. Na intensywnym 2 dniowym Seminarium doświadczysz treningu, który zwiększy Twoją świadomość w obszarach przywództwa, zarządzania sprzedażą, negocjacji, sprzedaży, motywacji, rekrutacji i komunikacji – zachęcają organizatorzy.

Po szkoleniu uczestnicy będą mogli korzystać z 11 unikatowych reguł budowania i rozwijania zwycięskiego zespołu sprzedażowego:

1. Głos Lidera i perswazja
2. Rekrutacja wieloetapowa
3. Samorealizacja i stały postęp
4. Budowanie relacji i komunikacja w zespole
5. Rozwój zespołu i coaching
6. Lider, jako trener
7. Organizacja pracy i delegowanie zadań
8. Zarządzanie sprzedażą i płynność w zarobkach
9. Cel i Wizja lidera
10. Motywacja i systemy motywacyjne
11. Prezentacja i sprzedaż

Szczegółowe informacje o szkoleniu wraz z opisem prelegentów i ofertą szkoleniową znajdują  się na stronie internetowej.

10407310_1544993975755861_409891140727788946_n

UWAGA: Rozwiąż konkursową zagadkę i wygraj bezpłatną wejściówkę na szkolenie!

Wymień nazwiska 3 trenerów biznesu, od których uczył się Marcin Kubiak.

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do czwartku (19 lutego) do godziny 12.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – UMYSŁ LIDERA. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wylosowani spośród listy adresatów wiadomości zawierających poprawną odpowiedź na konkursową zagadkę.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 19 lutego, do godziny 12.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

Powodzenia!

Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

>>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.