Projekt pokaz, czyli SWP i Miasto Sopot zapraszają na Coffitivity #5

21 Lip

Letni wieczór to doskonała okazja do rozmowy o trendach i modzie. Będzie więc o artystycznej wizji projektanta, szkicach, wzorach, tkaninach, pokazach i zarwanych nocach przy maszynie do szycia. Na piąte spotkanie trójmiejskiej społeczności twórców, animatorów i kreatywnych przedsiębiorców organizatorzy cyklu zapraszają 29 lipca (środa) do Villa Antonina, oczywiście w Sopocie.

Dlaczego warto?
Blask fleszy, czerwony dywan, muzyka, piękne modelki i oczywiście kreacje. Dla większości tak właśnie wygląda świat mody. Tymczasem to tylko część ciężkiej i wytrwałej pracy projektanta mody. Szkice, tkaniny, kolory, wykroje, fastrygi, cięcia, upięcia i palce pokute szpilkami. Ta profesja jest wypadkową wielu cech i predyspozycji: osobowości, kreatywnej wyobraźni, talentu plastycznego, wiedzy o tkaninach, umiejętności krawieckich, a często też zdolności menadżerskich, organizacyjnych i promocyjnych. Czy wystarczy połączyć własną wizję artystyczną z nowymi trendami, by zaistnieć na rynku?

Na najbliższym Coffitivity gość specjalny – Dorota Cząstka – podzieli się historią realizacji marzenia o: własnej firmie w branży kreatywnej, tworzeniu oryginalnej i świetnie rozwijającej się marki modowej, własnym showroomie oraz wzajemnej inspiracji i współpracy z mężem. Opowie także o tym, jak nie poprzestając na tworzeniu kolekcji, organizuje wydarzenia związane z popularyzacją polskiej branży mody.

Gość specjalny:
Dorota Cząstka – mniejsza połowa duetu tworzącego markę modową Keyce. Na co dzień oprócz zarządzania marką inicjuje wydarzenia integrujące i promujące polską branżę mody. Idealistka, marzy o zastąpieniu masówki polską produkcją i jakością. Wierzy, że człowiekowi potrzeba mniej, ale naprawdę dobrych i jakościowych rzeczy i bezustannie próbuje swoje idee przekuć w rzeczywistość. Pomysłodawczyni i organizatorka wydarzeń związanych z modą, w tym „Projekt Moda” w Centrum Designu Gdynia, projektu „MODA: Od pomysłu do realizacji” z Agencją Rozwoju Gdyni i targów Polfash Bramee w Gdańsku.

Program spotkania:
18:00 Coffitivity intro
18:15 Dorota Cząstka o modzie od szkicu do sukcesu
od 19:00 Networking

Tradycyjnie będzie przesympatycznie i wielce inspirująco. Jak zawsze organizatorzy zapewniają aromatyczną kawę i małe „co nieco”. W odpowiedni nastrój wprowadzą pastelowe wnętrza Villa Antonia.

Warto pamiętać o zabraniu wizytówek – wśród uczestników spotkania rozlosowana zostanie niespodzianka.

Kiedy: 29 lipca 2015 r. (środa), godz. 18:00
Gdzie: Villa Antonina, Sopot, ul. Obrońców Westerplatte 36A

Wstęp wolny, aby wziąć udział w Coffitivity #5 należy się zarejestrować.

O Coffitivity:
Sopockie sesje networkingowe Coffitivity, organizowane przez Stowarzyszenie „Wolna Przedsiębiorczość” przy współpracy z Miastem Sopot, to autorski pomysł na promowanie i animowanie trójmiejskich środowisk kreatywnych. Cykl adresowany jest do osób realizujących ciekawe projekty, szukających okazji do nawiązania ciekawych kontaktów, poznania nietuzinkowych ludzi i idei. Coffitivity, to spotkania dla tych, którzy mają głowę pełną pomysłów, nie boją się nowych wyzwań, szukają inspiracji, a do tego lubią dobrą kawę i chcą poznawać ciekawe miejsca w Sopocie.

                                          >>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOKU<<

Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.