Programy lojalnościowe, PRO – Model i szybka randka

14 Paź

Gdyńskie Centrum Wspierania Przedsiębiorczości zaprasza przedsiębiorców wszystkich branż na spotkanie Platformy Mikroprzedsiębiorczości „Klucz”, które odbędzie się 24 października 2016r. o godz. 17.00 w Urzędzie Miasta Gdyni przy ul. 10 Lutego 24, sala 107 (I piętro).

Głównym temat spotkania będą programy lojalnościowe dla sektora MŚP zaprezentowane przez członka Platformy, właścicielkę firmy „Autopokrowce.com”, coacha i trenera sprzedaży – Agnieszkę Tyburską. Profesjonalne programy lojalnościowe do tej pory były dostępne tylko dla dużych firm tworzących najczęściej międzynarodowe sieci. Mikro i średnich przedsiębiorstw nie stać było na stworzenie własnego, konkurencyjnego względem wielkich sieci programu lojalnościowego oraz nie mogli dołączyć i korzystać z oferty takich firm. Obecnie dzięki wspólnemu programowi funkcjonującemu w firmach z segmentu MŚP, małe firmy wzmacniają swoją markę, wyróżniają się na rynku oraz lojalizują obecnych klientów i zyskują nowych.

W drugie części spotkania Marcin Stolarek ze Stowarzyszenia „Wolna Przedsiębiorczość” dokona prezentacji nowoczesnej usługi dla start-upów i firm MŚP, PRO-Model. To praktyczne narzędzie opracowane przez ekspertów ośrodka Enterprise Europe Network przy Stowarzyszeniu „Wolna Przedsiębiorczość” i Uniwersytetu Gdańskiego, umożliwia analizę produktu lub usługi i ocenę pod kątem rynkowym. Usługa pozwala na właściwe określenie poziomu zysków i skuteczna weryfikację efektywności ekonomicznej przedsięwzięcia.

Część networkingowa spotkania odbędzie się w formie szybkiej randki biznesowej, podczas której w ciągu zaledwie kilku minut rozmowy można znaleźć partnera biznesowego, poznać współpracowników lub po prostu wymienić się wiedzą i doświadczeniami.

Udział w spotkanie jest bezpłatny.

kontakt: Anna Berg, tel. 58 668 20 32; e-mail: a.berg@gdynia.pl.

Uwaga! Ilość miejsc ograniczona.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.