Postaw na siebie i bądź widzialną marką!

7 Paź

Chcesz zbudować zapadającą w pamięć, potężnie działającą na odbiorców osobistą markę? Każda kobieta, która chce dodać impetu własnej karierze zawodowej, odnieść i utrzymać sukces może otrzymać sprawdzone drogowskazy oraz eksperckie wsparcie. Już 13 października startuje XI edycja Programu Personal Branding Bądź Widzialną Marką w Trójmieście!

Akademia buduje i rozwija SILNE MARKI właścicielek małych, średnich i dużych firm na terenie całej Polski. To jedyna na rynku bardzo kompleksowa propozycja dla kobiet, które chcą sprawnie, skutecznie i w jednym miejscu zbudować osobistą markę. W trakcie trwania całego programu organizatorki kładą nacisk na to,  jak realizować biznesowe cele oraz osobiste marzenia, by stały się motorem wzrastających przychodów. Więcej szczegółów TUTAJ.

W trakcie Programu uczestniczki m.in.:

– Dowiedzą się czego potrzebują, by stworzyć silny brand nazwiska, na co powinny postawić, by wybierano właśnie ich osobę zamiast konkurencji.

– Zrozumieją jak personal branding przekłada się na realizację długoterminowej strategii budowania własnej kariery i pozycji zawodowej.

– Określą obecny potencjał własnej marki.

– Dowiedzą się jak tworzyć przekonywujący e-wizerunek, aby odbiorcy odbierali markę osoby jako profesjonalną i wiarygodną

– Dowiedzą się jak zwiększyć siłę rażenia własnej marki i zwiększyć swój sukces finansowy

Personal Branding nie jest kolejnym celem do zrealizowania, to inspirująca podróż i solidna praca w procesie przeistaczania twojej marki w zarabiający na siebie brand”. Ewa Czertak

Budowanie osobistej marki –  personal branding, to nic innego, jak decyzja by „markować” sobą – własnym nazwiskiem wszystko, co się robi i mówi. Stajesz się wtedy „firmowym znakiem”, rozpoznawalnym i rozróżnianym przez rynek. Odpowiednio wypromowana marka działa jak kurier, przynosi precyzyjnie zapakowaną informację na twój temat pod dokładnie podany adres. Dostarczona informacja pozwala odbiorcy bezbłędnie rozpoznać z jaką marką osoby ma do czynienia. Budując osobistą markę zwiększasz własną siłę rażenia, uzyskujesz wyrazistość, potrzebną do podjęcia wyboru ciebie lub twojej oferty i tworzysz świadomie na rynku renomę własnego nazwiska.

Dotychczasowe edycje Programu Personal Branding pokazują, jak wielkie emocje towarzyszą kreowaniu marki własnego nazwiska. Obserwuje się rozwój biznesu, zmiany w życiu osobistym, zyskanie pewności siebie, a na końcu ogromną satysfakcję z wykonanej pracy i przekonanie, że udział w programie skutecznie zmienia na drodze rozwoju osobistego i zawodowego.

Ilość miejsc w grupie: max 12

Program dedykowany jest osobom z minimum dwuletnim stażem w prowadzeniu własnego biznesu. Zawiera bogaty arsenał narzędzi pozwalających przygotować się do bycia dobrze odbieraną marką. Jest to konkretna wiedza oraz praktyczne ćwiczenia w obszarach takich jak rozwój osobisty, personal branding, autoprezentacja, tworzenie historii marki, e-wizerunek oraz osobisty marketing, etykieta, stylizacja ubioru, fotografia biznesowa.

Autorski, sześciomiesięczny program zawiera:
– 8 warsztatów odbywających się w odstępie około trzech tygodni, prowadzonych przez wyjątkowych ekspertów w swoich dziedzinach (6 warsztatów (czterogodzinnych) i 2 warsztaty (pięciogodzinne)
– 1 konsultację telefoniczną
– 1 coaching jednogodzinny

Dodatkowo:
– Indywidualne konsultacje w trakcie i na zakończenie programu
– Follow – up w postaci jednego warsztatu po miesiącu od zakończenia programu – korygowanie podjętych działań
– Certyfikat ukończenia Programu „Bądź widzialną Marką”
– Prawo do wykorzystania chronionego prawnie znaku „Marka z Klasą” na materiałach reklamowych własnej firmy, który przyznawany jest wybranym adeptom Akademii za wybitne osiągnięcia w rozwoju marki osobistej
– Prawo uzyskania członkostwa w LBC na specjalnych warunkach dla adeptek Akademii

Najlepiej o wartości, atmosferze i skuteczności Programu świadczą opinie uczestników.

Kontakt: Emilia Bartosiewicz, amzk@akademiamarkizklasa.pl, tel 668 011 030

 Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.