Porozmawiamy o biznesie

30 Maj

Już 12 czerwca w Gdańsku odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu „Porozmawiamy o biznesie!”. Wydarzenie skierowane jest do przedsiębiorców i właścicieli startup’ów. Networking, biznesowe studium przypadków i konkretne wskazówki dotyczące prowadzenia firmy – to tylko część zagadnień, które zostaną poruszone podczas spotkania. Gościem specjalnym będzie Bolesław Drapella, Founder i mentor w SaunaGrow.com.

Gdańsk, to trzecie miasto, w którym realizowany będzie cykl spotkań z przedsiębiorcami i właścicielami startupów. Celem wydarzenia jest inspirowanie przedsiębiorców do szukania nieszablonowych rozwiązań w biznesie, a także edukowanie na temat dostępnych form finansowania przedsięwzięć z Regionalnych Programów Operacyjnych na lata 2014-2020, w tym unijnych pożyczek i poręczeń.

Dzięki wydarzeniu przedsiębiorcy zyskają informacje dotyczące pozyskania środków na rozwój firmy i działalność badawczo-rozwojową, czy inwestora, a także dopasowania modelu biznesowego do charakteru działalności.

Spotkanie odbędzie się 12 czerwca o godz. 18:00 w Inkubatorze STARTER, przy ul. Lęborskiej 3B.

Agenda wydarzenia:
18:00 – rejestracja
18:15–18:20 – powitanie i kilka słów o YBP
18:20–19:00 – networking moderowany
19:00–20:00 – wystąpienie gościa specjalnego – Bolesław Drapella, Jak zwiększyć szansę na sukces przy starcie biznesu – oparte na faktach
20:00–20:20 – Mateusz Andrzejewski, Bank Gospodarstwa Krajowego, Fundusze Europejskie w Twoim interesie!
20:20 – Rozmowy kuluarowe

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Rejestracja na wydarzenie tutaj.

Organizatorem spotkania jest BGK we współpracy z Youth Business Poland.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.