Pomysły są po to, by je realizować!

12 Wrz

Masz pomysł, ale nie wiesz jak przekuć go w projekt? Nic straconego – weź udział w precastingach do nowego talent-show organizowanego przez TVP1 m.in. wraz inkubatorami przedsiębiorczości AIP, które są partnerem programu. Już w najbliższą sobotę 13 września od godziny 10:00 w Ośrodku Regionalnym TVP odbędzie się pierwszy etap Talent zgłoś się!

Talent zgłoś się! jest pierwszym tego typu program realizowany przez telewizję publiczną. Stawia na innowatorów, pasjonatów, ludzi przedsiębiorczych, którzy chcą działać. Wystarczy, że masz pomysł. Jesteś przedsiębiorcą, konstruktorem lub wynalazcą? A może naukowcem, który pracuje nad innowacyjnym projektem? Jeśli tak, to ten program jest właśnie dla ciebie.

Jak wygląda program?
Otwarte precastingi wyłonią najlepszą 40 uczestników, która dostanie po 5 tys. złotych na przygotowanie się do dalszej rywalizacji . Następnie widzowie będą mogli oglądać jak z zalążków rodzą się biznesowe projekty. Zobaczą również jak wizja zderza się z rynkową rzeczywistością. Będą również świadkami zmagań uczestników, którzy będą musieli przekonać do pomysłu klientów oraz inwestorów, a finalnie na własne oczy zobaczą jak powstają nowe polskie marki.

Talent (1)

Talent zgłoś się! to również początek ogólnopolskiej akcji społecznej, która ma na celu zachęcać Polaków do działania. Do programu Talent zgłoś się! może zgłosić się każdy, kto ma pomysł na produkt, usługę czy technologię i przekona Kapitułę o jego potencjale rynkowym.

Nie czekaj! Zgłoś się już dziś. Wystarczy mieć dobry pomysł oraz odrobinę zaradności i pracowitości znaną wśród Polaków.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.