Piątki z Doradcą Kariery

14 Wrz

Od 16 września 2016 roku Agencja Pracy Jobhouse Sp. z o.o. zaprasza na bezpłatne konsultacje z Doradcą Kariery i Trenerem Rynu Pracy. Spotkania odbywać się będą systematycznie w każdy piątek w godzinach 9:00 – 11:00. Dla każdej osoby zarezerwowana jest 30 minutowa indywidualna rozmowa, podczas której zostanie przeprowadzona analiza CV, profilu na Linkedin oraz wstępna analiza predyspozycji zawodowych.

Doradca służyć będzie radami w zakresie budowania wizerunku w sieci, podpowie jak ubrać się na rozmowę kwalifikacyjną czy jak się podczas niej zachować. Wskaże również miejsca, w których powinno się aktywnie szukać pracy.

Kilka miesięcy temu wprowadziliśmy w naszej firmie nową usługę jaką jest doradztwo zawodowe – mówi Natalia Bogdan, Prezes Zarządu Jobhouse. – Obserwujemy rosnące zainteresowanie tego typu usługami na rynku, dlatego też zdecydowaliśmy się na poszerzenie naszej oferty. Dodatkowo, chcemy dać możliwość skorzystania ze spotkania z doświadczonym Doradcą Kariery i Trenerem Rynku Pracy bezpłatnie, np. uczniom i studentom, stąd pomysł na bezpłatne konsultacje – dodaje.

Jak wziąć udział w takim spotkaniu?
Wystarczy wysłać e-mail do Doradcy na adres: kamila.czarnomska@jobhouse.pl
i zgłosić chęć udziału w spotkaniu. Doradca zaproponuje dogodny termin i godzinę konsultacji. Spotkania odbywają się w siedzibie firmy Jobhouse przy al. Grunwaldzkiej 31.

Fot.tyt.: Sesja Jobhouse.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.