Otoczenie ma znaczenie, czyli SWP i Miasto Sopot zapraszają na Coffitivity #6

21 Wrz

Oryginalnie wyposażone wnętrze inspiruje tak samo jak twórcze osoby, z którymi nawiązujemy relacje. Będzie więc o tym, jak aranżować przestrzeń biznesową, pamiętając, że to ludzie robią interesy z ludźmi. W środę, 30 września, w wyjątkowej scenerii Skansenu Archeologicznego „Grodzisko w Sopocie”, odbędzie się szóste spotkanie trójmiejskiej społeczności twórców, animatorów i kreatywnych przedsiębiorców – Coffitivity.

Coffitivity to wydarzenia adresowane do miłośników dobrej kawy, kreatywnych ludzi i inspirującego networkingu. Tematem przewodnim Coffitivity #6 będzie: Otoczenie ma znaczenie, czyli o aranżowaniu przestrzeni i relacji w biznesie. Cykl organizuje Stowarzyszenie „Wolna Przedsiębiorczość” we współpracy z Miastem Sopot.

Dlaczego warto?
W ciągu swojego życia człowiek spędza w pracy średnio 10 000 dni. Wraz postępem i nieustannym rozwojem nowych technologii zmienia się sposób wykonywania pracy. Niezależnie od tego czy pracujemy na etacie, czy prowadzimy własną firmę, na komfort i jakość pracy wpływa organizacja przestrzeni biznesowej. Z jednej strony to oczywiście ergonomiczne biuro i jego wyposażenie, a także sposób, w jaki wykorzystujemy dostępne zasoby. Z drugiej – to nasze nastawienie i ludzie, z którymi współpracujemy, bo o sukcesie decydują nie tylko przedmioty, którymi się otaczamy ale też relacje biznesowe, jakie nawiązujemy.

W trakcie wrześniowego Coffitivity gość specjalny – Szymon Mielewczyk – opowie co wspólnego mają ze sobą informatyka i projektowanie ergonomicznych wnętrz. Podpowie, jak kilkoma trickami odpicować biuro, by pracowało się przyjemniej. Doradzi też, jak najlepiej w przestrzeni pracy wykorzystać otwarty ekosystem biznesowy i networking, bo dla sukcesu znaczenie ma całe otoczenie.

Gość specjalny:
Szymon Mielewczyk – przedsiębiorca, prezes i właściciel firmy Ladeco. Z wykształcenia informatyk, który w swoim biznesie postawił na aranżację wnętrz, design i ergonomię. Entuzjasta „antybiurowych” koncepcji miejsc pracy. Wierzy, że dobrze zaprojektowana, nieformalna przestrzeń sprzyja kreatywności i podnosi wyniki. Stale poszukuje inspiracji i nowych możliwości do wykorzystania w biznesie.

Program spotkania:
18:00 Coffitivity intro
18:15 Szymon Mielewczyk o aranżowaniu przestrzeni i relacji w biznesie
od 19:00 Networking przy małym „co nieco”

Jak zawsze organizatorzy zapewniają inspirującą atmosferę, aromatyczną kawę i słodkie „co nieco” – tym razem w wyjątkowej scenerii Skansenu Archeologicznego „Grodzisko w Sopocie”. Warto pamiętać o zabraniu wizytówek – wśród uczestników spotkania rozlosowana zostanie niespodzianka.

Kiedy: 30 września 2015 r. (środa), godz. 18:00
Gdzie: Skansen Archeologiczny „Grodzisko w Sopocie”, ul. Haffnera 63

Wstęp wolny, aby wziąć udział w Coffitivity #6 należy zarejestrować się na: www.coffitivity6.eventbrite.com

                                 >>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

O Coffitivity:
Sopockie sesje networkingowe Coffitivity, organizowane przez Stowarzyszenie „Wolna Przedsiębiorczość” przy współpracy z Miastem Sopot, to autorski pomysł na promowanie i animowanie trójmiejskich środowisk kreatywnych. Cykl adresowany jest do osób realizujących ciekawe projekty, szukających okazji do nawiązania ciekawych kontaktów, poznania nietuzinkowych ludzi i idei. Coffitivity, to spotkania dla tych, którzy mają głowę pełną pomysłów, nie boją się nowych wyzwań, szukają inspiracji, a do tego lubią dobrą kawę i chcą poznawać ciekawe miejsca w Sopocie.
facebook.com/UwolnijSwojaPrzedsiebiorczosc/events

Stowarzyszenie „Wolna Przedsiębiorczość” (SWP) istnieje od 1995 roku. Aktywnie wspomaga rozwój przedsiębiorczości, realizując projekty wspierające starterów, osoby rozpoczynające działalność gospodarczą, mikro-, małych i średnich przedsiębiorców. Specjalizuje się w usługach informacyjnych, doradczych i szkoleniowych. SWP podpowiada m.in. jak założyć firmę i co zrobić, aby prężnie się rozwijała; skąd i jak pozyskać pieniądze na start i rozkwit firmy; doradza w zakresie księgowości, prawa, finansów i marketingu. Usługi Stowarzyszenia są finansowane przez UE, dzięki czemu są dostępne dla każdego. SWP zaprasza do swoich biur w Gdańsku, Sopocie, Gdyni, Lęborku i Kartuzach.

Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.