Ostatni przed wakacjami Creative Morning!

24 Cze

Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER zaprasza na ostatnie przed wakacyjną przerwą spotkanie networkingowe z cyklu Creative Morning, które odbędzie się 30 czerwca 2014 r. o godzinie 9.00. Spotkanie będzie jednocześnie startem pierwszego na Pomorzu programu akceleracyjnego dla innowacyjnych startupów Starter Rocket, organizowanego również przez zespół STARTERA.

Poniedziałkowe spotkanie Creative Morning rozpocznie się tradycyjnie od krótkiej sesji networkingowej. Prelegentem będzie Borys Musielak – twórca firmy Filmaster oraz współtwórca warszawskiego Reaktora, który opowie o tematach bardzo ważnych dla przedsiębiorców! Jeśli chcesz się dowiedzieć, jak ważni są założyciele w startupie, dlaczego product-market fit to podstawa i czego się spodziewać na dalszych etapach rozwijania projektu biznesowego – zapisz się jak najszybciej na spotkanie! Po sporej dawce wiedzy i inspiracji, networking będzie ponownie kontynuowany podczas nieformalnych rozmów.

Uczestnicy Creative Morning będą też mieli okazję poznać osoby, które wezmą udział w Starter Rocket – programie akceleracyjnym dla innowacyjnych startupów, w którym mogą pozyskać inwestycję nawet do 150 000zł na rozwój projektów. Starter Rocket to kolejny krok gdańskiego STARTERA w budowaniu Metropolii Startupów na północy Polski.

Wstęp na Creative Morning jest bezpłatny, ale liczba miejsc ograniczona!

Plan spotkania networkingowego:
9.00 – 9.15 – Rejestracja uczestników i sesja networkingowa
9.15 – 10.00 – Borys Musielak „Samotny Zdesperowany Bankrut, Czyli Co Cię Czeka Jak Założysz Startupa” + Q&A
10.00 – ……. – Networking i nieformalne rozmowy kuluarowe

Creative Morning to cykliczne spotkania organizowane od początku 2012 r. przez Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER, które przybierają formę śniadania powiązanego z networkingiem. Podczas Creative Morning zaproszeni goście i prelegenci dzielą się swoim doświadczeniem z uczestnikami, którzy jednocześnie mogą nawiązać cenne, biznesowe kontakty, wymienić się wizytówkami i zaczerpnąć merytorycznej wiedzy. Mamy przyjemność, wraz z Mam Startup, być patronem medialnym wydarzenia.

Fot. GIP Starter

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.