„Od chaosu, do inteligentnego zarządzania firmą”

31 Sty

Konferencja, która odbędzie się 5 lutego br. w Gdańskim Parku Naukowo- Technologicznym, to cykl bezpłatnych warsztatów dla przedsiębiorców i właścicieli firm. Wśród prelegentów pojawi się m.in. Joanna Staniszewska z Doradztwa Marketingowego You’ll. Gościem specjalnym będzie natomiast Edi Pyrek – mentor, coach, doradca, wybitny dziennikarz i autor wielu publikacji.

Celem zbliżającej się wielkimi krokami konferencji jest zapoznanie uczestników z nowymi metodami zarządzania menadżerskiego oraz pokazanie nowych technologii wspierających zarządzanie informacją i wiedzą w firmie.

Spotkanie będzie okazją do wzięcia udziału w warsztatach, podczas których będzie można nabrać praktycznej wiedzy z: mentoringu, coachingu menadżerskiego, zarządzania strategicznego w oparciu o metodę judo w biznesie, z zasad prowadzenia e-komunikacji biznesowej, jak zarządzać poprzez cele, jak zarządzać działem sprzedaży oraz zobaczyć case study procesów zarządzania informacją w firmie.

plakat

Jedną z prelegentek będzie wspomniana Joanna Staniszewska – właścicielka Doradztwa Marketingowego You’ll. Szczególnie polecamy jej wykład pod tytułem „Zarządzanie e- komunikacją w B2B”.

plakat2

Dokładna data i miejsce wydarzenia:

5 luty 2014 r., godz. 9.00
Park Naukowo Technologiczny
ul. Trzy Lipy 3, budynek C

Udział w konferencji jest bezpłatny. Zapisz się już teraz!

Szczegółowy program konferencji oraz charakterystyka prelegentów są dostępne na stronie Parku Naukowo Technologicznego w Gdańsku.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.