O akceleracji pomysłów biznesowych, czyli wrześniowy powrót Coffitivity

6 Wrz

Aż cztery piąte startupów upada. Chcesz zatem wiedzieć, jak złapać przedsiębiorczy wiatr w żagle swojego pomysłu i nie utknąć na biznesowej mieliźnie? Przyjdź na najbliższy networking dla kreatywnych i przedsiębiorczych. Coffitivity #15 odbędzie się w środę 14 września w wyjątkowej scenerii Skansenu Grodzisko w Sopocie.

Coffitivity to cykl dla osób kreatywnych i przedsiębiorczych, gotowych na networking i inspirację przy dobrej kawie. Tematem wrześniowego Coffitivity #15 będzie: Dni Twojego projektu są policzone, czyli przepis na sukces startupu. Organizatorem wydarzeń jest trójmiejskie Stowarzyszenie „Wolna Przedsiębiorczość”, a partnerem – Miasto Sopot.

Dlaczego warto?

Dobry pomysł i wiara, że po prostu chwyci, są oczywiście niezbędne w rozwoju każdego biznesu. Tymczasem według bezwzględnych statystyk aż cztery piąte startupów upada. I choć dane te są powszechnie znane, większość osób zaczynających przygodę z biznesem jest przekonana, że to właśnie ich pomysł jest tym piątym i niepowodzenie projektu na pewno nie będzie ich przypadkiem. O czym zatem powinien pamiętać każdy startupowiec, by bezpiecznie ominąć ryzykowne rafy i nie utknąć ze swoim przedsięwzięciem na biznesowej mieliźnie?

Na wrześniowym Coffitivity poznacie doświadczonego business developera, który z pierwszego startupu zbudował skalowalny biznes, a następnie opuścił go, by wrócić do startupowania. Gość specjalny spotkania – Jan Wyrwiński współtwórca m.in. trójmiejskiego colivingu Clipster – podzieli się swoim przepisem na startupowy sukces. Opowie także o najczęstszych błędach i dobrych praktykach, z którymi spotyka się na co dzień w swoim akceleratorze Alfabeat.

Program spotkania:

18:00 Coffitivity #15 intro

18:15 Jan Wyrwiński o akceleracji pomysłów biznesowych i ich twórców

od 19:00 Networking

Gość specjalny:

Jan Wyrwiński – absolwent Politechniki Gdańskiej, Wydziału Zarządzania i Ekonomii oraz Fachhochschule Stralsund w Niemczech. Do dziś związany z PG, jest członkiem Rady Konsultacyjnej Wydziału Zarządzania i Ekonomii, gościnnie prowadzi zajęcia ze studentami. Od 2005 roku w branży telekomunikacyjnej. Współtwórca koncepcji platformy FreecoNet w ramach Datera SA, FreecoNet SA, a następnie Aiton Caldwell SA, gdzie od 2009 jako prezes zarządu odpowiadał za debiut na giełdowy na rynku NewConnect, rozwój organizacji, a także nowe technologie i produkty. Obecnie zaangażowany w kilka trójmiejskich startupów pracuje nad projektem całościowego wsparcia młodych przedsiębiorców w rozwoju ich pomysłów biznesowych i ich samych – Alfabeat, gdzie współtworzy pierwszy w Polsce coliving dla startupowców Clipster.

Kiedy: 14 września 2016 r. (środa), godz. 18:00

Gdzie: Skansen Archeologiczny „Grodzisko w Sopocie”, ul. Haffnera 63, Sopot

Wstęp wolny, jednak aby wziąć udział w Coffitivity #15, należy się zarejestrować.

                            >>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

Organizatorzy gwarantują duży zastrzyk inspiracji oraz networking przy kawie i słodkim „co nieco”. Po ubiegłorocznym sukcesie spotkanie ponownie odbędzie się w wyjątkowej scenerii sopockiego Skansenu Grodzisko. Warto pamiętać o wizytówkach – przydadzą się podczas losowania niespodzianki.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.