NTPM Academy czyli jak zarządzać projektami

20 Kwi

Dwa miasta, dwa dni, dwie sesje i to wszystko, by móc wkroczyć w świat zarządzania projektami. Już 23-24 kwietnia w Trójmieście NTPM Academy – Akademia Świadomego Kierowania Biznesem i Zarządzania Projektami.

W ramach NTPM Academy odbędą się dwie sesje wprowadzające do zarządzania projektami. Skierowane będą przede wszystkim do młodych przedsiębiorców, zainteresowanych rozwojem w tej dziedzinie. W gdańskim Starterze 23 kwietnia odbędzie się warsztat związany z planowaniem, a następnego dnia – 24 kwietnia – w Pomorskim Parku Naukowo Technologicznym w Gdyni zapoznać się będzie można z tematem zarządzania ryzykiem. Spotkania będą się odbywać w godzinach 18:00 – 21:00.

NTPM Academy

NTPM Academy to nowy pomysł wolontariuszy działających w stowarzyszeniu Project Management Institute Gdańsk Branch (PMI GB). Kierownicy projektów, chcąc podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem, edukują przyszłych, potencjalnych zarządzających projektami. Spotkania poprowadzą Katarzyna Schaefer, Paulina Godlewska, Przemysław Kotecki i Adriana Grzenkowicz.

NTPM to skrót pochodzący od nazwy konferencji New Trends in Project Management. Dodatkowo, w ramach konferencji,  otwierając się na nowych uczestników oraz różnorodne branże, stworzona została Akademia, która ma być pewnego rodzaju podstawą dla wszystkich zainteresowanych zarządzaniem projektami.

Organizatorzy pragną poszerzyć świadomość tego zagadnienia i wspomóc w budowaniu podstaw u osób, które chcą dowiedzieć się jak efektywniej i dokładniej realizować swoje projekty. W Gdańsku warsztat „Rola planowania w efektywnym prowadzeniu biznesu” już 23 kwietnia, a dzień później w Gdyni „Zarządzanie ryzykiem – podstawą sukcesu projektu”. Oba warsztaty potrwają trzy godziny, od 18:00 do 21:00, a udział w nich jest bezpłatny.

NTPM Academy jest również wprowadzeniem w tematykę zarządzania projektami dla osób chcących wziąć udział w międzynarodowej konferencji New Trends in Project Management – Agile and Lean Development 2014. Odbędzie się 22 – 23 maja w Sopocie. Dla uczestników NTPM Academy czekają zniżki na to wydarzenie.

Rejestracja na wydarzenie online.

Źródło: informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.