„Nowa edukacja finansowa – zdobądź ją w praktyce” tematem wrześniowego spotkania Platformy Mikroprzedsiębiorczości „Klucz”

20 Sie

14 września o godz. 17.00, na spotkaniu Platformy Mikroprzedsiębiorczości „Klucz” pod nazwą „Nowa Edukacja Finansowa – zdobądź ją w praktyce” o zawiłościach finansowych opowie Paweł Wencel.

Przychód pasywny  to  inaczej stała pensja wpływająca cyklicznie na konto, dzięki raz dobrze wykonanej pracy lub zainwestowanym środkom finansowym. Promotorami  tego sposobu zarabiania, są m.in. przedsiębiorca i miliarder Donald Trump, oraz inwestor, autor poczytnych książek motywacyjnych – Robert Kiyosaki. Według pewnych teorii głównym powodem dla którego, ludzie bogaci, będą się ciągle bogacić, a ludzie biedni będą  jeszcze biedniejsi, jest słaba edukacja i inteligencja finansowa. Ludzie bogaci inwestują bowiem w edukacje i poszukują kreatywnych źródeł pasywnego dochodu, natomiast ludzie biedni szukają niestabilnej pracy na etacie. Stałe źródło pasywnego przychodu sprawia, że nie jesteśmy uzależnieni od humorów naszego szefa, kryzysu bankowego i zdecydowanie mamy dla siebie więcej czasu.

Jednak czy każdy jest w stanie zbudować sobie źródło pasywnego przychodu? Gdzie szukać wskazówek jak zacząć osiągać pierwsze przychody pasywne? Jaki pomysł wykreuje dodatkowe i stałe dochody ? Gdzie szukać inspiracji, by rozwinąć to co już mamy? Na te i na inne pytanie odpowie Paweł Wencel, Lider Klubu Inteligencji Finansowej w Łodzi już 14 września o godz. 17.00, na spotkaniu Platformy Mikroprzedsiębiorczości „Klucz” pod nazwą „Nowa Edukacja Finansowa – zdobądź ją w praktyce”.

W programie:
MODUŁ 1: FUNDAMENT
– Skąd tak naprawdę płyną do Ciebie pieniądze (czy chcesz zwiększyć ich ilość)
– Ile jest warta Twoja godzina
– Co możesz zrobić by zarabiać więcej i nie wykończyć się przy okazji
CASE STUDY
– Dostrzeż pierwsze okazje wokół siebie – włącz radar

MODUŁ 2: WEJDŹ NA WYŻSZY POZIOM
– 80% Twojego myślenia kształtowana jest przez Twoje otoczenie
– Poznaj 3 strategie myślenia o pieniądzach ludzi bogatych
– Wzór osiągania bogactwa – zastosuj go od razu w swoim życiu
– Przychód pasywny to sytuacja, w której aktywa pokrywają Twoje koszty, bez udziału Twojego czasu, jeśli chciałbyś osiągnąć pewnego dnia taką sytuację – zapraszamy na spotkanie.

Tradycyjnie będzie czas na przedstawienie nowych uczestników Platformy,  networking przy kawie i smakowitych przekąskach z gdyńskiej restauracji .

14 września godz.17.00, Urząd Miasta Gdyni ul. 10 Lutego 24, sala 107 ( I piętro); zgłoszenia: Anna Berg a.berg@gdynia.pl; tel. 58 668 20 32

Wstęp wolny ale wymagana jest rejestracja.

Kilka słów o … Paweł Wencel

Lider Klubu Inteligencji Finansowej w Łodzi, od 5 lat wdraża w życiu swoim i członków Klubu ideę prawdziwej wolności finansowej. Jest absolwentem Uniwersytetu Łódzkiego oraz Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Swoją pracę dyplomową „Edukacja Finansowa Polaków” obronił na stopień celujący udowadniając prawdę o edukacji finansowej w naszym kraju. Na co dzień pomaga w rozwoju firm, doradza w tworzeniu modeli biznesowych, sprzedażowych. Jest autorem 10 Tygodniowego Seminarium Edukacji Finansowej, które nieprzerwanie od 5 lat w Łodzi cieszy się dużym zainteresowaniem.

„Ludzie, którzy obierają wspólny kierunek i posiadają poczucie wspólnoty mogą szybciej i łatwiej osiągnąć swój cel, ponieważ się nawzajem napędzają”. Za Fredem Heismeyerem.

Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.