Marketing Day – Jeden dzień, który odmieni oblicze twojego biznesu

13 Kwi

Marketing Day to całodzienna konferencja poświęcona szeroko rozumianemu marketingowi. Start w środę, 16 kwietnia o godzinie 9:00, w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni.

Wykłady z cyklu Marketing Day dostarczają zarówno teoretycznej, jak i praktycznej wiedzy. Będzie można nauczyć się wykorzystywać najbardziej skuteczne i efektywne narzędzia w nowoczesnym e-marketingu.

Prelegenci, którzy wystąpią na konferencji, to specjaliści z zakresu budowania strategii i narzędzi marketingowych oraz IT, trenerzy biznesu, blogerzy i przedstawiciele renomowanych firm. Oprócz rzetelnej wiedzy będą przekazywać gotowe rozwiązania codziennych problemów ze świata biznesu. Konferencja daje też okazją nawiązania kontaktów w ramach networkingu.

Konferencja odbędzie się w środę 16 kwietnia, o godzinie 9:00 w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym, przy Alei Zwycięstwa 96/98 w Gdyni.

Bilety do nabycia online. Ilość miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność rejestracji.

>>> DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU <<<

One Reply to “Marketing Day – Jeden dzień, który odmieni oblicze twojego biznesu”

  1. Byłam na poprzedniej edycji i powiem Wam, że było bardzo inspirująco! Prelegenci nie lali wody, nikt się nie chował po kątach, bo wszyscy uczestnicy rozmawiali ze sobą jakby się znali od zawsze. Pani Joasia Gdaniec zrobiła na początku imprezy intensywny wstęp do naturalnego zawierania nowych relacji biznesowych przez co cała konferencja nie przypominała nudnych wykładów jakie do tej pory kojarzyły mi się z takimi inicjatywami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.