Make the game easy (KONKURS)

16 Paź

Już niebawem, bo 29 października odbędzie się wydarzenie, na którym uczestnicy będą mogli poznać dwa zupełnie różne podejścia do sprzedaży i kompleksowo nauczyć się tej umiejętności . Pieczę sprawować będą nad tym dwaj mentorzy i doświadczeni praktycy tej dziedziny. Mowa o Akademii Sprzedaży Bezpośredniej organizowanej przez firmę Schemout, w trakcie której uczestnicy krok po kroku w formie cotygodniowych spotkań będę uczyć się sprzedaży. Mamy dla Was zaproszenia na szkolenie!

Dodatkowo, na czas przerwy między spotkaniami będą delegowane „zadania domowe” , by uczestnicy natychmiastowo mieli możliwość przekształcić nabytą wiedzę w praktykę. Wszędzie tam, gdzie rozmawiamy z klientem twarzą w twarz, to od naszych umiejętności, wiedzy i doświadczenia zależy czy zdecyduje się na nasz produkt i czy stanie się częścią naszego sukcesu. Niezależnie od tego czy jesteś handlowcem, przedsiębiorcą, czy freelancerem, każdy z nas ma coś do sprzedania. Na naszej drodze spotykamy tysiące osób, które musimy przekonać do naszego pomysłu, produktu czy siebie samego. Umiejętność skuteczniej sprzedaży może być więc kluczowa dla naszego sukcesu i wznieść nasze życie na kolejny poziom – mówi Adam Spittal z firmy Schemoutorganizator wydarzenia.

Na wydarzeniu uczestnicy będą mogli zauważyć kontrast pomiędzy podejściem Ireneusza Osińskiego, który jako właściciel fundacji pomagającej ludziom odkrywać ich talenty, do sprzedaży podchodzi empatycznie mówiąc, że ,,najważniejszym jej aspektem są odpowiednie relacje biznesowe i właściwa komunikacja”, a Marcinem Hartmanem – profesjonalnym szkoleniowcem sprzedaży, osobą skupioną na celu i twardo stąpającą po ziemi, mówiącą o sobie „pogromca niemożliwego”. Obaj panowie znają temat od podszewki od pełnionych do tej pory stanowiskach dyrektorów sprzedaży i jako właściciele własnych przedsiębiorstw.

Szczegółowe informacje na temat prelegentów a także możliwość zapisów na oficjalnej stronie Akademii: http://makethegameeasy.evenea.pl/

Uczestnicy podczas 8 cyklicznych spotkań będą nabywać wiedzę z następujących tematów:

29.10 – Zwycięska umiejętność, czyli jak nie płynąć we wszystkich kierunkach jednocześnie. O sztuce planowania i realizacji celów.

5.11 – Nasze diamentowe pole – historia o dwóch koniach, czyli o sztuce odkrywania wewnętrznego potencjału.

12.11 – Rola wizerunku w biznesie. Fakty i mity dotyczące sztuki uwodzenia klientów.

19.11 – Alchemia relacji, czyli jak zbudować sieć trwałych i wartościowych kontaktów biznesowych.

26.11 – Prospecting, czyli gdzie i jak znajdować klientów i jak brać od nich polecenia do kolejnych.

3.12 – Praca z telefonem – czyli gra w ciepło/zimno w klientami, którzy jeszcze Ciebie nie znają.

10.12 – Zamykanie sprzedaży jako sztuka, od której uzależnione jest to jak szybko będziesz niezależny finansowo.

17.12 – Follow–up, czyli co robić, jeśli klienci nie kupią od nas od razu? (prawie od nikogo nie kupują!)

Dlaczego warto pojawić się na szkoleniu?

Cykliczne spotkania, dwóch znakomitych i doświadczonych prelegentów oraz praktyczne zadania w terenie dadzą możliwość nabycia praktycznych umiejętności i utrwalenia nabytej wiedzy na tyle, by towarzyszyła ona uczestnikom na ścieżce kariery przez długie lata. Czas trwania szkolenia pomoże uczestnikom kompleksowo nauczyć się dziedziny sprzedaży w uporządkowanej i najbardziej efektywnej formie.

Start szkolenia 29 października – czwartek.

Spotkania odbywać się będą co czwartek o godzinie 18:00 do 20:00 w Polskiej Akademii Nauk na Wydziale Maszyn Przepływowych w Gdańsk Wrzeszcz, ul. Fiszera 14, 80-231 Gdańsk.
.
Szkolenie obejmuje łącznie 16 godzin i zakończone jest oficjalnym certyfikatem uczestnictwa.

UWAGA: Weź udział w konkursie i wygraj zaproszenie na szkolenie w Akademii Sprzedaży Bezpośredniej.

                         Dlaczego właśnie Ty powinnaś/powinieneś wygrać zaproszenie?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do poniedziałku (26 października) do godziny 12.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – ASB. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy najciekawszych odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 26 października, do godziny 12:00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

4. Nagrody nie podlegają wymianie na gotówkę.

Powodzenia!

 

Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

 

Portal my3miasto.pl ma przyjemność być patronem medialnym Akademii Sprzedaży Bezpośredniej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.