Kreatywny HR

8 Kwi

Interesujecie się tematyką HR, jesteście HRowcami, menedżerami odpowiedzialnymi za rozwój pracowników w waszej firmie? Jeśli choć jedna odpowiedź jest twierdząca, nie może was zabraknąć na spotkaniu z cyklu Kreatywny HR, które odbędzie się 13 kwietnia 2015 w gdańskim Starterze.

Gamifikacja w praktyce

Anna Rogala – ekspertka w zakresie implementacji gamifikacji – nowoczesnego narzędzia wspierającego zaangażowanie i efektywność w działaniu. Na spotkaniu opowie, czym różnią się „gry” od „gamifikacji” oraz dlaczego woli „gamifikację” od „grywalizacji”.

Anna projektuje rozwiązania gamifikacyjne dla szkół oraz uczelni wyższych. Doradza przedsiębiorcom przy implementowaniu gamifikacji w obszarach budowania relacji z klientem, kreowaniu wizerunku, promocji, czy w obszarze zachowań organizacyjnych. Jest członkinią Polskiego Towarzystwa Badania Gier, którego celem jest popularyzowanie i rozwijanie wiedzy teoretycznej i praktycznej o grach. Bierze aktywny udział w ogólnopolskim projekcie badającym możliwości i sposoby wykorzystywania gamifikacji na uczelniach wyższych. Na Uniwersytecie Gdańskim prowadziła ze studentami zgamifikowane zajęcia. Jako ekspertka bierze udział w pilotażowym projekcie gamifikowania Lekcji Przedsiębiorczości realizowanym na rzecz uczniów i nauczycieli gdańskich gimnazjów i liceów przez Inkubator STARTER wspólnie z Miastem Gdańsk. W Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni prowadzi adresowane do przedsiębiorców cykliczne spotkania „Gamifikacja w praktyce”

Na przystawkę przed spotkaniem organizatorzy zapraszają do zapoznania się z filmem z TEDxGdańsk, na którym Anna wyjaśnia, jakie korzyści można odnieść z zastosowania gier w edukacji.

Nowoczesne gry biznesowe

Kolejny gość, Paweł Różyński z firmy play4skills.com, podzieli się swoją wiedzą na temat nowoczesnych gier biznesowych. Paweł przedstawi rodzaje gier biznesowych, ich typy i technologie. Opowie o możliwości wykorzystania gier i grywalizacji w różnych obszarach biznesowych w celu rozwiązywania konkretnych problemów.

Gry szkoleniowe to nowoczesne i skuteczne narzędzie rozwijające kompetencje uczestników szkolenia. Szybko weryfikują posiadane umiejętności w praktyce, bez narażania się na realne, negatywne konsekwencje. Można je dostosować do programu szkoleń online, dzięki czemu nauka będzie przebiegać w atrakcyjny sposób. Gry szkoleniowe są wyjątkowo skuteczne oraz bardziej angażujące niż tradycyjne metody dydaktyczne.

Zastosowanie gier on-line pozwala natychmiastowo sprawdzić zdobytą wiedzę w praktyce. Dobrze przygotowane gry symulacyjne weryfikują również stan wiedzy i umiejętności uczestników, wskazując elementy wymagające poprawy.

Prezenty dla uczestników od firmy Play4Skills: Każdy uczestnik spotkania otrzyma grę karcianą oraz kupon dostępowy do jednej z gier zespołowych dostępnych on-line.

Data: 13 kwietnia 2015  godz. 9.00–13.00
Miejsce: STARTER, Lęborska 3b, 80-386 Gdańsk
WSTĘP WOLNY (liczba miejsc ograniczona) – wymagana rejestracja

Kreatywny HR to cykl spotkań organizowany przez firmę Kreatyw.Pro wraz z partnerami – firmami, organizacjami i osobami zainteresowanymi dzieleniem się wiedzą na temat dobrych pomysłów na rozwój pracowników.

Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.