Konwent Przewodniczących – Trójmiasto

5 Lip

W dniach 27-29 czerwca odbył się Konwent Przewodniczących Studenckiego Forum Business Centre Club. Region Trójmiejski miał zaszczyt gościć 25 najbardziej przedsiębiorczych młodych ludzi z całej Polski.

Część obradowo-szkoleniowa wydarzenia miała miejsce w Sopockiej Szkole Wyższej, gdzie uczestnicy konwentu dyskutowali na temat przyszłości i najbliższych działań Fundacji. Wybrano także ogólnopolskich menedżerów naszych sztandarowych projektów, takich jak Przedsiębiorcza Kobieta oraz Festiwal BOSS, którymi zostali Emilia Ratajczak oraz Radek Kozioł.

Praca trwała w dzień, zaś wieczorem był czas na rozrywkę i integrację. W piątkowy wieczór członków Fundacji gościło Centrum u7 w Gdańsku, gdzie można było świetnie spędzić czas grając w kręgle czy bilard. W sobotę natomiast była okazja do odpoczynku na sopockiej plaży oraz zabawy w Klubie Atelier.

O żołądki Przewodniczących zadbały trójmiejskich restauracje, takie jak: BAJA, PANAYA i 4 STRONY ŚWIATA, którym bardzo dziękujemy za współpracę przy Konwencie.

konwent2
Źródło: Studenckie Forum Business Centre Club Trójmiasto

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.