Konferencja Biznesowa MAKE YOUR BUSINESS BETTER (RELACJA)

17 Mar

13 marca 2017 w hotelu Haffner w Sopocie odbyło się 68 Ogólnopolskie Spotkanie Biznesowe Przedsiębiorców z cyklu Konferencji Biznesowych MAKE YOUR BUSINESS BETTER. Spotkanie zostało zaplanowane tak, aby podpowiedzieć współczesnym właścicielom małych i średnich firm jak rozwijać swoje biznesy wykorzystując do tego najnowsze trendy, narzędzia i skuteczne techniki.

Wieczór zgromadził przedstawicieli mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z całej Polski, między innymi z Pomorza, Wielkopolski i Małopolski. Wśród nich członkinie Lady Business Club, adeptki i uczestniczki Akademii Marki z Klasą oraz zupełnie nowych gości. Tematem spotkania był „Klient na całe życie, czyli koniec ciśnienia w sprzedaży”.

Uczestnicy mieli okazję zadawać pytania dotyczące między innymi jak edukować i zrozumieć swoich klientów, zamiast im przeszkadzać w osobistym procesie zakupowym bądź dowiedzieli się, że dzisiaj zamiast jednostronnej nachalności sprzedaż polega na dostarczeniu właściwej treści dokładnie w momencie, w którym kupujący tego potrzebuje. Odpowiedzi na to udzielili wyjątkowi prelegenci:

RADOSŁAW PROTAZIUK – W sprzedaży od ponad 10 lat. Prowadzi szkolenia w obszarze rozwoju i zarządzania zespołem sprzedażowym, zarządzania przez cele, negocjacji, rozwoju biznesu. Poprzez podnoszenie określonych wcześniej kompetencji, pomaga w budowaniu postawy managera pracownikom którzy planują rozwój swojej kariery w kierunku kreatywnego oraz skutecznego zarządzania.

KAMILA WROCIŃSKA – Manager z blisko 20 letnim doświadczeniem zawodowym, konsultant biznesowy, rekruter i trener sprzedaży. Współpracuje ze swoimi klientami w obszarze poszukiwania, szkolenia i zarządzania personelem. Prezes Zarządu Milado Centrum Rozwoju Personalnego Sp. z o. o. W sprzedaży od 20 lat. Uwielbia sprzedaż, bo dzięki temu rozwiązuje wiele problemów klientów.

EMILIA BARTOSIEWICZ – Ekspert budowania osobistej marki w sieci. Dyrektor Zarządzająca w Spółce Business Unlimited, twórczyni i prezes Lady Business Club – pierwszego w Polsce ogólnopolskiego klubu biznesowego dla właścicielek firm. Redaktor naczelna portaluwww.ladybusiness.pl. Zamienia anonimowość w rozpoznawalność. Współtworzy Akademię Marki z Klasą.

Na zaproszenie Akademii Marki z Klasą mentorem biznesu została Joanna Fandrey– Skowronek–Dyplomowany Trener Biznesu, certyfikowany Coach International Coaching Community. Autorka skryptów sprzedażowych, modelu budowania efektywnych rozwiązań w biznesie. Właścicielka marki Sprzedawaj z pasją– zwiększ sprzedaż w biznesie.

Dzięki udziałowi wszystkich partnerów biznesowych: Hotel Haffner, Studio Pantograf, Home2Home, Prestige Voyage,Kosmetyka Profesjonalna Joanna Kozikowska goście otrzymali świetne upominki, między innymi: voucher na sesje fotograficzną, voucher na weekendowy pobyt w apartamencie oraz voucher na profesjonalny makijaż.

Na fot.tyt.: Joanna Fandrey-Skowronek.

My3miasto.pl miało przyjemność być patronem medialnym konferencji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.