Kodujemy dla WOŚP w Gdańsku

11 Sty

14 stycznia, w ramach 26. finału WOŚP, każdy mieszkaniec Gdańsku, który chciałby zacząć przygodę z programowaniem, może zapisać się na darmowe warsztaty programowania JavaScript od podstaw organizowane przez akademię Software Development Academy. Podczas warsztatów odbędzie się zbiórka pieniędzy dla WOŚP. SDA umożliwia też wylicytowanie pełnego kursu programowania na aukcji, z której pieniądze trafią do podopiecznych WOŚP-u.

Udział w warsztatach organizowanych w ramach 26. finału WOŚP może zgłosić każdy, bez względu na to, czy miał już styczność z programowaniem, czy dopiero planuje rozpoczęcie swojej przygody w IT. Podczas warsztatów będzie można przekazać dowolną opłatę do puszki WOŚP – zebrana kwota trafi w całości na konto Fundacji.

Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest pobranie bezpłatnego biletu ze strony Evenea.

SDA Academy w ramach akcji wystawia również na licytację kilka organizowanych przez siebie kursów programowania, w tym szkolenie z Javy od podstaw w Gdańsku. Licytacja kursu „Java+Android od podstaw”, o wartości 9499 zł, rozpoczyna się od 500 zł – licytujący mogą zatem nie tylko dołożyć cegiełkę na szczytny cel charytatywny, ale również mają szansę na zakup kursu w niższej cenie.

Wspomniany kurs rozpocznie się 30 stycznia w Gdańsku i będzie prowadzony w trybie wieczorowym. To 360 godzin praktycznych warsztatów pod okiem doświadczonych programistów. W trakcie kursu i po jego ukończeniu przyszły programista otrzyma wsparcie w znalezieniu pierwszej pracy w IT w ramach programu Absolvent Success Program.

Licytacja, która potrwa do 16 tycznia, znajduje się pod adresem: aukcje.wosp.org.pl/kurs-java-android-od-podstaw-i5943181.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.