JoomlaDay Polska 2015*

3 Wrz

W sobotę i niedzielę, 26 i 27 września 2015 roku odbędą się polskie Dni Joomla! Dziesiątki użytkowników Joomla, programistów i specjalistów przybędzie do Gdańska, aby podzielić się swą wiedzą i doświadczeniami. W salach Gdańskiego Parku Naukowo-Technologicznego odbędą się spotkania, prezentacje i warsztaty na różne tematy związane z obsługą systemu Joomla!

Dzień Biznesu poświęcony będzie wykorzystaniu Joomla! przez profesjonalistów. Niedziela – Dzień Społeczności – będzie spotkaniem entuzjastów stosujących Joomla! w swoich witrynach. Uczestnicy wezmą udział w licznych prezentacjach. Początkujący poznają dobre praktyki budowania witryn w Joomla!. Profesjonaliści zgłębiać będą tajniki projektowania oraz prowadzenia biznesu w oparciu o Joomla!

10 lat Joomla! Oraz Polskiego Centrum Joomla!

Tegoroczny JoomlaDay odbędzie się w momencie szczególnym – dokładnie 10 lat temu, 26 września 2005 roku, światło dzienne ujrzały witryna Polskiego Centrum Joomla opublikowana w domenie joomla.pl oraz Polskie Forum Użytkowników Joomla opublikowane w subdomenie forum.joomla.pl.

Goście i prelegenci

W tym roku prelekcje poprowadzi ponad 30 prelegentów, w tym aż 8 gości zagranicznych. Swoją obecnością zaszczycą nas takie osoby jak Michał Sadowski (Brand24), Wojciech Wawrzak (praKreacja.pl) czy Sarah Watz (Prezydent Open Source Matters) – informują organizatorzy.

Potrzebujesz więcej informacji? Odwiedź stronę www.joomla-day.pl.

Spotkaj znajomych, nawiąż nowe kontakty i bądź z nami na najważniejszej imprezie społeczności Joomla! w Polsce. To już ostatnie dni, by zapewnić sobie miejsce na IV JoomlaDay Polska – zachęcają organizatorzy wydarzenia. – Jeśli jeszcze nie masz biletu, pospiesz się, aby zdążyć do 10 września. Osobom zgłoszonym po tej dacie nie gwarantujemy żadnych innych świadczeń, poza możliwością udziału w prezentacjach – dodają.

Zgłoś swój udział TUTAJ!

Gdzie? Gdański Park Naukowo-Technologiczny
Kiedy? 26 i 27 września 2015

Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.