Jak zbudować markę, która zacznie sprzedawać?

6 Sie

Chcesz wypromować własne nazwisko i stać się rozpoznawalną marką na rynku? Jesteś przedsiębiorczą kobietą i potrzebujesz zwiększyć konkurencyjność prowadzonego biznesu? Chcesz dokonać widocznych zmian w swoim życiu? Weź udział w VIII Edycji Programu Personal Branding Bądź widzialną Marką w Trójmieście. Pierwszy warsztat już 8.08.2014 godz. 11:00.

Akademia Marki z Klasą buduje i rozwija SILNE MARKI przedsiębiorców na terenie całej Polski. To jedyna na rynku bardzo kompleksowa propozycja dla tych, którzy chcą sprawnie, skutecznie i w jednym miejscu zbudować osobistą markę. Uczestniczki dowiedzą się jak realizować własne cele i marzenia, by stały się źródłem wzrastających przychodów.

Jeśli chcesz dodać impetu własnej karierze zawodowej, odnieść i utrzymać sukces, ten zaledwie półroczny program jest dla ciebie.

– Zrozumiesz czym jest personal branding, zobaczysz jaki jest proces budowania tożsamości marki

– Określisz potencjał swojej marki

– Dowiesz się czego potrzebujesz by stworzyć silny brand własnego nazwiska, co powinnaś wiedzieć o sobie, by wybierano ciebie zamiast konkurencji

– Jaki powinien być twój e-wizerunek, aby odbiorcy odbierali twoją markę jako profesjonalną

Personal Branding nie jest twoim kolejnym celem do zrealizowania, to inspirująca podróż i solidna praca w procesie przeistaczania twojej marki w zarabiający na siebie brand. Ewa Czertak.

Czy Personal Branding to propozycja dla ciebie? Każdy z nas jest inny, masz własny pomysł na życie i to ten najlepszy, masz świat własnych wartości i pasji. Wiemy jednak, że i ty i ja urodziliśmy się jako nadzwyczajni ludzie po to, by robić nadzwyczajne rzeczy i pomóc nadzwyczajnej liczbie osób…i jeśli to jest ten moment w twoim życiu, kiedy chcesz o tym powiedzieć światu, budowanie marki osobistej z nami będzie najlepszym wyborem.

Kolejne edycje programu Personal Branding pokazują, jak wielkie emocje towarzyszą kreowaniu marki własnego nazwiska. Obserwujemy rozwój biznesu, zmiany w życiu osobistym, zyskanie pewności siebie, a na końcu ogromną satysfakcję z wykonanej pracy i przekonanie, że udział w programie skutecznie zmienia na drodze rozwoju osobistego i zawodowego.

I Warsztat w Programie „Poznaj siebie. Określ tożsamość, specjalizację oraz najważniejsze atrybuty osobistej marki”(w sumie 8 warsztatów w ciągu 6 miesięcy):

Termin: 8.08.2014 godz. 11:00 – 15:00

Miejsce: STYLAB Laboratorium Stylu, ul. Doki 1 (teren Stoczni Gdańskiej, budynek dyrekcji)

Warsztat prowadzi:

Ewa Czertak – pierwsza w Polsce ekspertka personal brandingu, która w Akademii Marki z Klasą buduje silne marki przedsiębiorczych kobiet na terenie całej Polski. Twórca i Prezes Akademii, współtworzy Lady Business Club. Od 2004 Certyfikowany coach, Master Business Trainer, prelegentka konferencji dla kobiet, praktyk storytellingu, autorka artykułów o personal brandingu, pisze bloga Bądź widzialną Marką, prowadzi inspirujący fanpage Marka z Klasą. Lubi aktywnie spędzać czas wolny z mężem, dwójką dzieci. Biega, jeździ na rolkach, jest maratończykiem, zgłębia sztukę jeździectwa, szuka wciąż nowych wyzwań i skutecznych dróg rozwoju. Jej misja to: Czynić ludzi Wielkimi.

Emilia Bartosiewicz – ekspert marketingu osobistego w sieci; założycielka i Prezes Lady Business Club – prestiżowego i unikatowego klubu dla wyjątkowych kobiet biznesu. Platformy biznesowej, która skupia wybrane kobiety biznesu – właścicielki firm, budujące własną markę. Twórczyni i redaktor naczelna portalu www.ladybusiness.pl – pierwszego w Polsce portalu dla kobiet biznesu z klasą; współzałożycielka Akademii Marki z Klasą.

Zostały tylko 2 wolne miejsca. Decyduje kolejność zgłoszeń oraz aktywność zawodowa zgłaszającej się osoby.

Ilość osób w grupie: max 10 osób. Decyduje kolejność formalnych zgłoszeń.

Zgłoszenie to potwierdzenie mailowe chęci udziału w Programie oraz dokonanie płatności za pierwszy warsztat w wysokości 300 pln netto (w przypadku faktury + 23% vat) na konto:

95 1950 0001 2006 0190 8280 0002

Emilia Bartosiewicz

Ul. Człuchowska 2 g / lok 13

01-100 Warszawa

Kontakt, informacje, zapisy: amzk@akademiamarkizklasa.pl

Więcej informacji TUTAJ.

 Źródło: informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.