Jak stworzyć wygrywające CV?

11 Sty

Czy CV to podstawa sukcesu w procesie rekrutacji? Innowacyjne spotkanie „Jak stworzyć wygrywające CV” odbędzie się w WSAiB w Gdyni w sobotę 14 stycznia o godz. 17.00 Wstęp wolny, trwają zapisy.

Spotkanie poprowadzą praktycy dr Radosław Stojek, Kierownik Katedry Zarządzania WSAiB, przedsiębiorca i menedżer oraz Anna Legan, specjalista w zakresie rekrutacji pracowników dla pracodawców z branż BPO (BPO (Business Process Outsourcing) i SSC (Shared Services Centers , czyli centra usług wspólnych).

Jeśli szukasz pracy? Chcesz ją zmienić i nie wiesz jak stworzyć osobiste CV ? Wysyłasz CV i nie zostajesz zaproszony na rozmowę? To właśnie do Ciebie skierowane jest to spotkanie. Dowiesz się, w którą stronę prowadzi Twoje CV, otrzymasz praktyczne wskazówki dotyczące tworzenia dokumentów aplikacyjnych, autoprezentacji podczas rozmowy kwalifikacyjnej i najczęstszych błędów kandydatów.

Spotkanie odbędzie się 14 stycznia o godz. 17.00 w Wyższej Szkole Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni, ul. Kielecka 7, aula.

Wstęp wolny, obowiązują zapisy. Do 13 stycznia należy przesyłać zgłoszenia na adres mailowy: marketing@wsaib.pl.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.