Ilona Felicjańska. Szczerość ponad wszystko

1 Sie

Ilona Felicjańska  znana polska top modelka, będzie gościem specjalnym wyjątkowego spotkania networkingowego, organizowanego przez Agnieszkę Klonowską, szefową Kobiety na Obrotach. Spotkanie odbędzie się w gościnnych progach Zatoki Sztuki w Sopocie. 

Ilona Felicjańska jest wyjątkową osobą. Nie w znaczeniu swojej międzynarodowej kariery ale największym jej pięknem jest to, że potrafiła pokazać, jak poprzez pracę nad sobą można wyjść z bardzo trudnej życiowej sytuacji. Ilona to osoba publiczna ujawniająca wszem i wobec swoje słabości i sytuację, która dzięki swojej szczerości zaczyna wygrywać i z każdym dniem jest silniejsza.

Udało jej się to, ale zanim to nastąpiło, musiała szczerze ze sobą porozmawiać i wyciągnąć odpowiednie wnioski, a potem przewartościować swoje życie.

plakatkno

Kobieta na Obrotach to społeczność kobiet wchodzących w przedsiębiorczość, energicznych, dążących do celu, rozwijających się, otwartych, idących w kierunku niezależności mentalnej i finansowej. Łączy wszystkie niezbędne elementy do funkcjonowania w biznesie a także w życiu osobistym. Stawia na edukację, rozwój osobisty i spotkania networkingowe.

Kiedy? 26 sierpnia 2014, godz. 19:00
Gdzie? Sopot, Zatoka Sztuki

Wyjątkowo w tym spotkaniu mogą uczestniczyć panowie.

ZAPISY DO 22.08.2014

Cena wstępu:
za 1 os. 80 zł
za 2 os. 150 zł
za 6 os. 390 zł
za 10 os. 600 zł

W przypadku biletów grupowych prosimy o informację mailową z imieniem i nazwiskiem osób,  za które została dokonana opłata.

Wpłaty można dokonywać na konto: nr konta 41 2530 0008 2049 1149 7257 0001

Członkinie KnO wstęp bezpłatny.

Uwaga! Informujemy, że event został odwołany. W razie ewentualnych zapisów, zapytań, prosimy o kontakt z organizatorką wydarzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.