GO CREATIVE. Biznes na start

4 Lut

Modne kamizelki odblaskowe pozwalające zachować bezpieczeństwo i dobre samopoczucie dzięki stylowemu wyglądowi; rebranding kościołów; wysublimowane i oryginalne nagrobki i urny czy aplikacja, która przejechane na rowerze kilometry pozwala zamienić na bilet tramwajowy lub autobusowy zachęcając mieszkańców do sportowego stylu życia, jak i do korzystania ze środków komunikacji miejskiej zamiast samochodu – to tylko niektóre z pomysłów, które wygrywały kolejne edycje „Go Creative. Biznes na Start” pokonując setki innych kreatywnych projektów.

Już od 16 lutego rusza rekrutacja do konkursu, a nowe idee będą miały szansę podbić rynek! Wraz z rozpoczęciem kolejnej odsłony projektu „Go Creative. Biznes na Start”. Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER wraz z Miastem Gdańsk oferują osobom planującym założenie własnej firmy w obszarze branż kreatywnych wsparcie i łatwiejszy start. Celem projektu jest propagowanie kreatywnej przedsiębiorczości oraz zapewnienie nowo zarejestrowanym przedsiębiorcom pomocy w wykorzystaniu dostępnych instrumentów wsparcia tak, by ułatwić im pokonanie barier utrudniających rozpoczęcie działalności i zminimalizować ryzyko w pierwszym roku jej prowadzenia.

W tym roku dla osób, które jeszcze nie są pewne swojego pomysłu, proponujemy spotkania z mentorami i doradcami w ramach organizowanego przez STARTER wydarzenia Speed date, czyli kilkuminutowych, indywidualnych rozmów z ekspertami, którzy pomogą zweryfikować wyobrażenia o planowanym biznesie – mówi Kinga Kuczyńska z Gdańskiego Inkubatora Przedsiębiorczości STARTER. – Dodatkowo, w Crazy Roomie, odbywać się będą wystąpienia firm i osób kreatywnych o czynnikach osiągniętego przez nich sukcesu. W wydarzeniu, które odbędzie się 17 lutego o godz. 17.00, może wziąć udział każdy. Wystarczy tylko zarejestrować się za pośrednictwem naszej strony internetowej. Zapraszamy – to świetna okazja do otrzymania informacji zwrotnej o swoim pomyśle.

Go Creative. Biznes na Start” to cykl szkoleń z zakresu przedsiębiorczości, doradztwo ze strony ekspertów i praktyków branży, przygotowanie do stworzenia modelu biznesowego swojej działalności oraz networking, wymiana idei i pomysłów, czyli 80 godzin intensywnej pracy nad rozwojem pomysłów, dzięki którym mogły się one przerodzić w biznes!

gobiz
Projekt trwa od lutego do lipca (okres preinkubacji) oraz od sierpnia do listopada (proces inkubacji). W maju ma miejsce wielki finał, podczas którego wyłonionych zostanie 5 zwycięskich firm, a zdobywca pierwszego miejsca otrzyma m.in. nagrodę pieniężną w wysokości 15 tys. zł na rozwój swojego biznesu. Sponsorem nagrody jest Grupa Energa.

17 lutego, organizator przedsięwzięcia, Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER, wszystkich chętnych do rozpoczęcia własnego biznesu zaprasza na „Speed date”, czyli bezpłatne, kilkuminutowe rozmowy z kilkoma ekspertami o planowanym pomyśle.

Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.