Geek Girls Carrots Trójmiasto #38

1 Lut

6 lutego o godz. 18:00, w Gdańskim Inkubatorze Przedsiębiorczości STARTER, odbędzie się pierwsze w tym roku spotkanie społeczności Geek Girls Carrots w Trójmieście. Wstęp wolny ale obowiązują zapisy.

W lutym zapraszamy Was do wzięcia udziału w pierwszym w 2017 roku spotkaniu społeczności Geek Girls Carrots w Trójmieście. Będziemy rozmawiać m.in. o Codementors i sposobach odnajdywania swoje drogi w IT, a także o tym, że programista ma też życie poza technologią. Po wystąpieniu Dominika Olszewskiego przewidujemy przerwę networkingową, po której odbędą się kolejne dwie prelekcje. Tomasz Bołcun z Clickmeeting opowie o wykorzystanie webinarów w kontakcie z klientem, czyli co robić, gdy „big data”, analiza danych i targetowanie behawioralne to za mało, żeby reklamy były skuteczne. Ostatnią z zaplanowanych podczas lutowego spotkania prezentacji będzie wystąpienie Jakuba Formeli o wykorzystaniu kampanii wideo i tworzeniu spersonalizowanych treści dopasowanych do gustów indywidualnego odbiorcy – informują organizatorki.

DLACZEGO WARTO?

Misją społeczności Geek Girls Carrots jest promowanie kobiet w IT, networking i samorozwój oraz zachęcanie kobiet do podejmowania wyzwań w branżach związanych z nowymi technologiami. Nie od dziś wiadomo, że przedsiębiorczość jest kobietą. Coraz częściej to właśnie panie zakładają firmy i stają za sterem własnego, wymarzonego biznesu. Choć droga do sukcesu zazwyczaj nie obywa się bez przeszkód, to jednak determinacja, wytrwałe dążenie do celu i ambicja pomagają osiągnąć upragniony cel. Kobiety są nie tylko przedsiębiorcze, ale także potrafią wspierać się wzajemnie i współpracować.

CO ZYSKASZ?

– Dostęp do wiedzy, historie 3 prelegentów;
– Dowiesz się o tworzeniu unikatowych rozwiązań marketingu trafiającego do indywidualnego odbiorcy;
– Możliwość inspiracji do własnych działań;
– Know-how, mnóstwo najnowszych trendów i pomysłów związanych z digital marketingiem;
– Dowiesz się, jak zacząć swoją drogę do IT;
– Okazję do nawiązania nowych relacji biznesowych.

PROGRAM SPOTKANIA:

18:10 Jak zacząć w IT – czyli nie tylko o byciu programistą. Dominik Olszewski.

18:45 NETWORKING

19:10 Automatyzacja, personalizacja, rejestracja, webinar. Tomasz Bołcun.

19:40 Personalizacja wideo online. Jakub Formela.

Prelegenci:
Dominik Olszewski – Od 2011 roku prowadzi swoją działalność w Gdańskim Parku Naukowo–Technologicznym,współpracował z licznymi zagranicznymi markami z branży odzieży, odpowiadając za ich wejście na polski rynek. Twórca aplikacji mobilnej dedykowanej centrom handlowym:Mistrz Promocji, obecnie, wspólnie z Foreto Software House, współtworzy rozwiązanie kierowane na rynek wynajmu nieruchomości. Od 2016 roku związany z marką Codementors – oferującą juniorskie oraz eksperckie szkolenia z zakresu programowania.

Tomasz Bołcun – Online Marketing Manager w ClickMeeting. Wyznaję zasadę, że w komunikacji marketingowej nie istnieje pojęcie „nudna branża”. Czy jest to energetyka, motoryzacja, edukacja, wyposażenie łazienek, czy też bankowość – w każdej można wiele się nauczyć, w każdej można stworzyć interesujący projekt z pożytkiem dla biznesu i przy okazji czegoś się nauczyć. – W świecie otaczającej mnie zewsząd technologii lubię czuć i wiedzieć, jak coś działa i czy jest mi to do czegoś potrzebne – mówi.

Jakub Formela – Managing Director Jamel. Swoją przygodę z digital marketingiem rozpoczynał jako programista i człowiek orkiestra w agencji interaktywnej Jamel, którą założył 12 lat temu. W chwili obecnej odpowiada między innymi za jej rozwój i pozyskiwanie nowych klientów. W portfolio agencji znajdują się największe marki uznane na polskim i światowym rynku.

Trójmiejska społeczność kobiet kochających nowe technologie, to 36 spotkań w pięciu różnych lokalizacjach, to 82 prelegentki i 12 prelegentów, a przede wszystkim to Wy – uczestnicy spotkań, współtworzący społeczność. Ponad 1700 osób, które dołączyły do facebook’owej grupy społeczności, ok. 100-120 osób przychodzących na każde spotkanie.

Misją naszej społeczności jest promowanie kobiet w IT, networking i samorozwój oraz zachęcanie kobiet do podejmowania wyzwań w branżach związanych z nowymi technologiami. Są wśród nas programistki, graficzki, project managerki, startuperki, właścicielki firm, specjalistki od: użyteczności, mediów społecznościowych, komunikacji w Internecie, SEO i SEM oraz studentki kierunków związanych z IT – opowiadają organizatorki. I dodają: –  Jak zawsze będzie również rozwijający i angażujący networking. Spotkania trójmiejskiej społeczności Geek Girls Carrots to wiedza, nowe znajomości, kontakty biznesowe, a także projekty. Nie zapomnijcie zabrać wizytówek!Dodajcie wydarzenie do kalendarza! Do zobaczenia!

Zespół GGC Trójmiasto: Anna Czoska, Katarzyna Wrzałka, Katarzyna Kant, Jowita Kessler.

Wstęp na spotkanie jest bezpłatny. Jeśli mimo zapisów nie będziesz mogła/mógł uczestniczyć w spotkaniu, prosimy o przekazanie tej informacji, kierując email na adres: ggc3city@gmail.com.  Jest to bardzo cenna informacja, abyśmy mogli przygotować odpowiednią ilość miejsc i aby wszyscy mogli uczestniczyć w komfortowych warunkach – proszą organizatorki.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.