Geek Girls Carrots technologicznie i…energetycznie!

11 Wrz

Czy aplikacje mobilne o sztuce są bardzo popularne i poszukiwane? Jakie są podobieństwa w programowaniu i testowaniu automatycznym? Jak przeprowadzić niskobudżetową kampanię marketingową i wypromować start-up? O tym będzie można dowiedzieć się na najbliższym spotkaniu kobiet kochających nowe technologie.

Po krótkiej wakacyjnej przerwie, trójmiejska społeczność Geek Girls Carrots wraca do regularnych, comiesięcznych spotkań. Karotki spotykają się tym razem w Gdańsku,12 września o 19.00 w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznego przy ulicy 3 Lipy 3. W programie 3 wystąpienia wyjątkowych kobiet.

Wrześniowe spotkanie będzie dwudziestym pierwszym w historii GGC 3Miasto. Społeczność kobiet pasjonujących się w nowymi technologiami istnieje w Trójmieście już drugi rok. Misją GGC jest promowanie kobiet w branży IT, edukowanie oraz inspirowanie.

Na spotkania GGC 3Miasto przychodzą dziewczyny z różnymi doświadczeniami zawodowymi, podczas spotkań inspirujemy je i motywujemy do działania. Dzięki tym spotkaniom powstały nowe biznesy i nawiązano różne kontakty zawodowe. GGC promuje kobiety w IT i zachęca je do zakładania własnych firm związanych z nowymi technologiami – mówi Monika Bogdanowicz –inicjatorka spotkań w Trójmieście.

Podczas najbliższego spotkania wystąpi Marta Woźniak z firmy Kainos, a w swojej prezentacji pt. „Wytwarzanie skryptów testowych a programowanie – projekt WATS” przedstawi szczegóły dotyczące tego projektu oraz opowie o zaobserwowanych na jego podstawie podobieństwach między programowaniem a testowaniem automatycznym.

Zuzanna Stańska będzie mówiła o sztuce wykorzystywania i stosowania nowoczesnych rozwiązań i aplikacji w muzealnictwie i kulturze, o łączeniu pasji do sztuki z nowoczesnymi technologiami oraz o potencjale, jaki widzi w aplikacjach mobilnych. Odpowie wam, czy ludzie są zainteresowani aplikacjami o sztuce.

Na zakończenie spotkania, prezentacja Justyny Wojtaszczyk, która bywała gościem spotkań, lecz tym razem wystąpi w roli prelegentki i opowie o swoich doświadczeniach związanych z prowadzeniem agencji, współpracy z start-upami oraz o pomysłach i sposobach niskobudżetowych działań marketingowych i PR.

Trójmiejskie Karotki są częścią ogólnopolskiej inicjatywy Geek Girls Carrots, działającej w wielu miastach Polski oraz w kilku miastach w Europie i USA. Program trójmiejskiej społeczności GGC 3Miasto tworzy Monika Bogdanowicz.
Liczba osób chcących poznać doświadczenia ekspertów z branży i szukających zaangażowanej, kreatywnej społeczności przedsiębiorczych kobiet, stale powiększa się.

Spotkania Karotek są okazją do wysłuchania inspirujących prelekcji, odbycia ciekawych rozmów i zawarcia nowych znajomości. Udział jest bezpłatny i dla wszystkich. Obowiązują zapisy, a liczba miejsc jest ograniczona.

Geek Girls Carrots to społeczność kobiet kochających nowe technologie. Misją społeczności jest promowanie kobiet w IT, rozwój zawodowy oraz dążenie do zwiększania udziału płci pięknej w branżach związanych z nowymi technologiami. Ideą comiesięcznych spotkań jest dzielenie się wiedzą i prezentacja osób, których praca związana jest z różnymi obszarami nowymi technologii. Tradycją Karotek jest integracja i wymiana kontaktów, czyli networkingiem. Odbywa się on zazwyczaj przy kawie i marchewkowym cieście.

>>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

GEEK GIRLS CARROTS #21 TRÓJMIASTO
Kiedy: 12.09.2014, godz. 19.00
Gdzie: Gdański Park Naukowo-Technologiczny przy ul. 3 Lipy 3

Przydatne linki:

www.geekgirlscarrots.pl
www.facebook.com/geekgirlscarrots
www.facebook.com/groups/ggc3miasto

Źródło: Informacja prasowa

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.