GEEK GIRLS CARROTS #29 TRÓJMIASTO

23 Cze

Kolejne spotkanie trójmiejskiej społeczności Geek Girls Carrots odbędzie się już 29.06 w Pomorskim Parku Naukowo–Technologicznym . Misją społeczności jest promowanie kobiet w IT, networking i samorozwój oraz zachęcanie kobiet do podejmowania wyzwań w branżach związanych z nowymi technologiami.

Tym razem na spotkaniu obiecana ‚GEEK WISHLIST’ z obszaru Desing Thinking, User Interface, Customer Experience oraz Design’u. Będzie merytorycznie i narzędziowo, zatem nie może Was tam zabraknąć!

W programie aż 4 prelekcje:

„GEEK WISHLIST OF UNDERBRAKING CHALLENGES”
Service Design – zrób to sam! Agnieszka Mróz, Strefa Startup Gdynia
Nie tylko Adobe: Projektowanie aplikacji mobilnych w Sketch 3 Daria Michalska, Movade.
Design – Good, bad & ugly Martyna Wędzicka, less.
CX – Marketing & Branding Katarzyna Cieślak, Brand Manager.

Prelegenci:
Agnieszka Mróz – Od dwóch lat pracuje w Strefie Startup Gdynia, gdzie tworzy ofertę dla początkujących przedsiębiorców. Zajmuje się m.in. organizacją wydarzeń dotyczących projektowania usług, design thinking i UX. Koordynatorka cyklu Miejski Service Design. Prowadzi warsztaty dot. twórczego generowania pomysłów, design thinking i service design. Po godzinach rozwija swoją inicjatywę dedykowaną projektowaniu usług Service Sandbox

Daria Michalska – Wielokrotnie nagradzana projektantka interfejsów z ponad 10-cio letnim doświadczeniem. W trakcie rozwoju kariery tworzyła i rozwijała wiele przedsięwzięć internetowych w Polsce i na świecie. Obecnie koncentruje się na zagadnieniach projektowania mobilnego. Współpracuje z MOVADE.

Martyna Wędzicka – Absolwentka ASP w Gdańsku. Pracowała 5 lat jako freelancer jednocześnie studiując i pracując w agencji. Obecnie prowadzi Studio Less. Jej prace znalazły się w najnowszym roczniku Print Control, magazynie Dom i Wnętrze i na międzynarodowych blogach o designie. W codziennej pracy bardzo dba o dobry kontakt z klientem i wzajemne zrozumienie.

Katarzyna Cieślak – Optymistka z urodzenia, brand managerka z wyboru, pasjonatka wszystkiego, co wiąże się z markami. Zawodowo zajmuje się budowaniem silnej pozycji marek w internecie wraz z Polscy Specjaliści. W wolnych chwilach współtworzy bloga Brandingowy, a także prowadzi z przyjaciółmi restaurację Bliżej.

Zaplanowałyśmy wyjątkowo ciekawe spotkanie z niezwykle interesującymi osobami. Jak zawsze będzie również rozwijający i angażujący networking. Dodajcie wydarzenie do kalendarza i widzimy się w 29 czerwca. Do zobaczenia! – zapraszają organizatorki.

Nie od dziś wiadomo, że spotkania trójmiejskiej społeczności Geek Girls Carrots to wiedza, nowe znajomości, kontakty biznesowe, a także projekty. Pamiętajcie o zabraniu wizytówek!

                                     >>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

Kiedy: 29.06.2015 (poniedziałek), godz. 18:00
Gdzie: PPNT Gdynia, budynek III, sala kinowa
Wstęp: wolny, po rejestracji http://ggctrojmiasto29.evenea.pl/

Fot.tyt.: We Love Photo

Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.