Gdyńska Szkoła Filmowa rekrutuje

28 Kwi

Marzy ci się kariera filmowca? Zawsze, gdy oglądasz jakiś film, to masz wrażenie, że zrobiłbyś go lepiej? A może po prostu chcesz zdobyć dodatkową wiedzę na temat kina? Jeśli tak, to Gdyńska Szkoła Filmowa ma dla ciebie propozycję nie do odrzucenia.


Trwa rekrutacja do Gdyńskiej Szkoły Filmowej. Ostateczny termin przyjmowania zgłoszeń mija 16 maja.
Co trzeba zrobić by się zakwalifikować? Oprócz złożenia niezbędnych dokumentów, każdy kandydat musi przystąpić do egzaminu wstępnego oraz rozmowy kwalifikacyjnej. Oprócz tego, od każdego chętnego wymaga się przedstawienia swojego dorobku artystycznego w postaci krótkiego filmu (1-5 minut), pomysłu na film dokumentalny i fabularny oraz dwóch prac fotograficznych na zadane przez komisje tematy. Szczegóły znajdziecie tutaj.

Fot.: materiały prasowe
źródło fot. materiały prasowe

Gdyńska Szkoła Filmowa, choć działa od niedawna, już może się pochwalić wieloma sukcesami. Filmy jej uczniów były pokazywane na prestiżowych festiwalach, organizowanych m.in. w Cannes i w Warszawie. Wiele filmów zostało nagrodzonych jak np. „Olena” Elżbiety Benkowskiej czy „Matka” Ostalskiego.

Ci,którzy zostaną przyjęci, będą mieli okazję uczyć się od jednych z najlepszych twórców jak np. Leszek Kopeć, Robert Gliński czy Mirosław Bork.

Ostateczny termin przyjmowania zgłoszeń mija 16 maja. Życzymy powodzenia wszystkim kandydatom!

Źródło fot. tytułowej: materiały prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.