Gala Kobiecych Inspiracji w Gdańsku (FOTO)

17 Kwi

15 kwietnia w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym odbyła się I Gala Kobiecych Inspiracji. Uczestniczki spotkania miały okazję wysłuchać interesujących prelekcji i nawiązać biznesową współpracę. Zobaczcie, jak było! 

W I Gali Kobiecych Inspiracji wzięło udział 250 Uczestniczek, do których dyspozycji było 15 stoisk ekspertów i występy trzech prelegentek: Agaty Dutkowskiej, Anny Zając i Magdaleny Pettke.

W trakcie pierwszej Gali Kobiecych Inspiracji, uczestniczki miały okazję spotkać zarówno kobiety, które już działają w świecie biznesu, jak i te, które dopiero zaczęły własną działalność bądź noszą się z zamiarem jej otworzenia. Uczestniczki Gali pozyskały mnóstwo inspiracji i wiedzy od zaproszonych ekspertów i miały okazję nawiązać liczne kontakty biznesowe – relacjonuje organizatorka wydarzenia, Joanna Suchocka. – Wydarzenie będzie odbywało się cyklicznie. Na pewno będzie moc inspiracji, networking oraz mnóstwo wiedzy biznesowej. Szykujemy dla Was również mnóstwo wspaniałości oraz niespodzianek! – dodaje.

>>ZOBACZ TAKŻE: Twoja firma w Norwegii. Biznesowe spotkanie w Hotelu Tristan<<

One Reply to “Gala Kobiecych Inspiracji w Gdańsku (FOTO)”

  1. Pingback: IV Gala Kobiecych Inspiracji - my3miasto.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.