FuckUp Nights Trójmiasto. Każdy człowiek uczy się na błędach. Mądry – na cudzych…

18 Lut

11 marca w Klubie Atelier w Sopocie odbędzie się pierwsze w Trójmieście spotkanie FuckUp Nights. Wydarzenie to jest częścią międzynarodowej społeczności, organizującej co miesiąc spotkania, na których odważni ludzie opowiadają o swoich porażkach w biznesie lub projektach. Idea, która urodziła się 2 lata temu w Meksyku, obecnie rozprzestrzeniła się na 93 miasta w 33 krajach całego świata. I oto premierowo pojawia się w Trójmieście!

Ponieważ inauguracja FUN Trójmiasto odbywa się w tuż po Dniu Kobiet, jako pierwsze swoje historie opowiedzą niesamowite Panie!

Pomysł powstał w 2012 w Mexico City. Piątka przyjaciół po przejściu różnych porażek w biznesie stwierdziła, że warto o nich głośno opowiadać. Ponieważ są one nieodłącznym elementem każdej działalności, dzielenie się wiedzą na ich temat to nic innego jak zdobywanie cennego doświadczenia. To szansa, aby wiele osób mogło nauczyć się, jak wychodzić z porażek i jak wyciągać z nich coś dobrego dla siebie.

Skąd nazwa? „Fuckup” w potocznym rozumieniu oznacza zarówno głupie błędy wynikające z niedbalstwa i bezmyślności, jak i osoby, które je popełniają. A „Nights”, ponieważ spotkania odbywają się wieczorami, w niezobowiązującej atmosferze, w miejscach, pozwalających na rozmowę i zabawę przy muzyce i piwie.

Każde spotkanie FuckUp Night to 3-4 gości, którzy opowiadają historie swoich porażek. Czego dotyczyły? Co poszło nie tak? Jaką wyciągnęli z tego naukę? Co teraz zrobiliby inaczej? Mają niecałe 7 minut, aby na wesoło lub na nieco poważniej zaprezentować historię ilustrowaną dynamiczną prezentacją. Gośćmi FuckUp Nights są przedsiębiorcy, managerowie projektów, artyści, architekci, czy działacze społeczni. Każda branża jest przecież szansą na porażkę, która w wielu przypadkach okazuje się kluczowym elementem późniejszego sukcesu.

W Trójmieście spotkania organizowane są przez zespół koordynowany przez Jarosława Łojewskiego. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc na spotkania obowiązywać będą zapisy, dostępne około 2 tygodnie przed terminem imprezy.

Bieżące informacje o wydarzeniu, w tym sylwetki prelegentów i terminy zapisów publikowane są na stronach:
fuckupnights.com/Trojmiasto
https://www.facebook.com/FUN.Trojmiasto

Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.