Forum Mentorów. Czy potrzebujemy Mistrzów w naszym życiu?

15 Kwi

23 kwietnia w Gdańsku w Olivia Business Centre odbędzie się niezwykłe spotkanie ludzi biznesu, a tematem przewodnim będzie mistrzostwo w biznesie. Czy potrzebujemy mistrzów w naszym życiu? Czy w biznesie istnieje miejsce na relację mistrz – uczeń? Czy podążenie za mistrzem ogranicza kreatywność i inicjatywę, wolność wyboru? Czy mentoring to moda, czy potrzeba czasu? To pytania, które będą motywem przewodnim i przedmiotem rozważań występujących gości i uczestników.

Głównym gościem spotkania będzie Iwona Majewska Opiełka – charyzmatyczny mówca, bizneswoman, psycholog, specjalista w zakresie kierowania ludźmi, mentor, coach i doradca dla najwyższej kadry kierowniczej, twórca Akademii Skutecznego Działania, autorka bestsellerów pozwalających wnieść życie i firmę na wyższy poziom.

O mistrzostwie w biznesie opowie również Dorota Raben Prezes Zarządu Morskiego Portu Gdańsk S.A. oraz Marcin Kołakowski – wiceprezes Pomorskiego Klubu Biznesu, Członek Rady Ekspertów Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Gdańskiego

Całość moderować będzie Wojciech Fułek – pisarz, publicysta, scenarzysta, autor książek, spektakli dramatycznych, muzycznych oraz filmów  dokumentalnych, pomysłodawca  Festiwalu Dwa Teatry, wiceprezes European Spass Association

Spotkanie będzie zatem wyjątkową okazją do posłuchania historii o mistrzach i mistrzostwie od uznanych autorytetów w biznesie. Aby wziąć w nim udział konieczna jest rejestracja.

Wszystkich tych, których idea mistrzostwa zainspiruje, będą mieli możliwość przystąpienia i włączenia się do współtworzenia Forum Mentorów.

W inicjatywę już włączyli się znani pomorscy przedstawiciele biznesu: Maciej Grabski – twórca WP i OBC, Dorota Sobieniecka – Dyrektor Gdańskiego Klubu Biznesu, Ewa Sowińska – współwłaścicielka ESO Audit SC, Piotr Serbiński – Członek Zarządu, CFO KETER East Europe, Dorota Markiewicz–Kubik – Dyrektor Farm Frites Poland.

Uwaga! Ilość miejsc jest ograniczona.

                                           >>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

Organizatorem spotkania jest Fundacja Forum Mentorów.

Źródło: Informacja prasowa

One Reply to “Forum Mentorów. Czy potrzebujemy Mistrzów w naszym życiu?”

  1. Pingback: Lubisz dzielić się wiedzą? Dołącz do Loży Mentorów - my3miasto.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.