Duża dawka geekowej wiedzy: Personal Branding, Twitter i typografia

19 Lut

Trójmiejskie Karotki, czyli Kobiety zakochane w nowych technologiach spotykają się regularnie już ponad 2 lata, ale nie zwalniają tempa. W najbliższy poniedziałek 23 lutego w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym kolejna dawka wiedzy i inspiracji. Będzie o tym jak budować właściwie swoją markę osobistą oraz o sekretach Twittera i jak wykorzystywać to narzędzie i jak tworzyć strony internetowe by były przyjazne, czytelne i estetyczne.

PROGRAM SPOTKANIA
18:00-18:10 Powitanie, prowadzenie spotkania Monika Bogdanowicz
18:10 – 18:40 Anna SzubertByła sobie bogata dziewczyna
18.40 – 19.00 Networking
19.00 – 19.30 Joanna RyćkoTypografia online
19:30 -20:00 Katarzyna MichałowskaTwitter – czy kobieta może zmieścić się w 140 znakach. Mieć rację czy relację? – opowieść o Twitterze.

KIEDY: 23.02.2015, godz. 18:00
GDZIE: Pomorski Park Naukowo – Technologiczny, Aleja Zwycięstwa 96/98, 81-451 Gdynia

W programie wystąpienia 3 wyjątkowych prelegentek, które są ekspertami w swoich dziedzinach.

Anna Szubert jest Strategiem Personal Brandingu. Prowadzi szkolenia z zakresu budowania marki osobistej dla klientów indywidualnych, małych i średnich firm, dla których wizerunek ich właściciela jest podstawowym elementem rozwoju zarówno osobistego jak i firmy. W prezentacji poruszy istotne elementy budowania własnej marki. Pokaże dlaczego warto tworzyć spójny obraz swojej osoby w dobrych czasach, wtedy kiedy wszystko wydaje się usłane różami i wszelka dodatkowa aktywność wydaje się zbędna.

Joanna Ryćko na co dzień z ogromną pasją zajmuje się rozwiązywaniem kwestii komunikacji wizualnej firm z klientami poprzez dopracowane strony internetowe. Studiowała informatykę z psychologią na Humboldt-Universitätw Berlinie ze szczególnym uwzględnieniem interakcji człowieka z komputerem. Od czasów licealnych fascynuje ją typografia. Odpowie na pytania dlaczego typografia w Internecie jest ważna i na co warto zwrócić uwagę tworząc strony www.

Katarzyna Michałowska mówi o sobie, że jest entuzjastką i myślicielką oraz pasjonatką Twittera. Usiłuje zrozumieć i wytłumaczyć  fenomen tego mikrobloga. Organizuje spotkania ludzi twittujących w Trójmieście – 3miasto Tweetup. Podczas spotkania GGC opowie o sekretach Twittera, jak z niego korzystać i jak budować markę dzięki niemu.

Na spotkanie zaprasza Zespół GGC Trójmiasto: Monika Bogdanowicz, Katarzyna Łabędź, Justyna Pokrzywnicka, Małgorzata Rypina-Truszkowska.

Spotkania trójmiejskiej społeczności Geek Girls Carrots to wiedza, nowe znajomości, kontakty bussinesowe, a także projekty.

O Karotkach więcej na stronach:
www.geekgirlscarrots.pl
www.facebook.com/geekgirlscarrots
www.facebook.com/groups/ggc3miasto

Fot.tyt.: Justyna Pokrzywnicka

Źródło: Informacja prasowa

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.