Dragons Den nadchodzi!

21 Mar

Weekend to moment, na który wszyscy czekamy z utęsknieniem. Wykorzystujemy go, by wypoczywać, spędzać aktywnie czas lub po prostu pójść na imprezę. Są też tacy, którzy uważają, że dwa wolne dni, to dobry moment na rozwijanie swoich umiejętności oraz zbieranie nowych doświadczeń.

Właśnie zakończył się pierwszy etap informatycznych warsztatów AppCamp, gdzie z kilkudziesięciu zgłoszeń wybrano 15 programistów oraz 8 grafików. Grupa składająca się ze studentów oraz kilku absolwentów wyższych uczelni spędziła pod okiem prowadzących (programiści: Krzysztof Kowalski, Łukasz Stolarczuk, Adam Szuliński; graficy: Dominika Bród, Michał Gołuński) kolejno trzy weekendy ucząc się obsługi blendera oraz unity.

fot. M. Paszkiewicz
fot. M. Paszkiewicz

W minioną niedzielę graficy mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności tworząc model biura Kainos. Efekt był naprawdę zdumiewający, a przedstawione prace zwalały z nóg!

fot. M. Paszkiewicz
fot. M. Paszkiewicz

24 marca to kluczowy dzień dla programistów. Jest to data Dragons Den, na którym przedstawiciele świata akademickiego oraz biznesu będą oceniać pomysły na aplikacje. Zostanie wyłoniona finałowa piątka, która będzie pracować nad tworzeniem autorskich aplikacji na urządzenie Oculus Rift.

Fot. tyt.: M. Paszkiewicz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.