Czwartkowe spotkanie Social Media

23 Cze

Już w najbliższy czwartek (25.06) odbędzie się kolejne spotkanie dla wszystkich interesujących się social mediami. Jeżeli bliskie są Wam tematy z marketingu, psychologii, mediów, nowych technologii, to na pewno znajdziecie coś dla siebie podczas kolejnej edycji Social Media Czwartku, która tym razem rozpocznie się o godzinie 18.30 w sopockim Klubie Atelier.

Będzie to już #8 spotkanie organizowane w Trójmieście, dzięki któremu marketingowcy, przedsiębiorcy, studenci i wielu innych, mogą spotkać się w mniej formalnej atmosferze i posłuchać o najnowszych trendach, czasem o ważnych, a czasem o mniej cięższych tematach.

Social Media Czwartki to ogólnopolska idea luźnych spotkań integrujących lokalną branżę szeroko pojętych social mediów, mająca miejsce już w 12-stu miastach w Polsce. Podczas trójmiejskich spotkaniach dotychczas wystąpiły, takie osoby jak Monika Czaplicka – największa w Polsce specjalistka od kryzysów w social mediach, Tomasz Nadolny – doradca Prezydenta miasta Gdańska ds. technologii, Mick Griffin – szef sprzedaży globalnej Brand24, czy Piotr Bucki – znany trójmiejski strateg, researcher i badacz mediów.

Gośćmi spotkania będą:

Przemek Staroń
Temat: INTERNETY ZAGROŻENIEM DLA EDUKACJI
Przemek Staroń – jako dziecko budował pułapki w piaskownicy, na osiedlu słynął z pociągu Lego na baterie i gry na 16 dyskietek, a spać chodził z komiksami i encyklopedią. Od tamtej pory niewiele się zmieniło, ale w międzyczasie udało mu się zostać psychologiem i kulturoznawcą, wykładowcą Uniwersytetu SWPS, trenerem biznesu w Centrum Rozwoju JUMP, no i stworzyć pracownię dziwnych przedmiotów w II LO w Sopocie. Z ciekawostek zawodowych – na co dzień pomaga seniorom w życiu i tworzeniu street artu, bloguje dla Psychologii w Szkole, konsultuje książki w PWN, współpracuje z różnymi mediami, a niedawnno udało mu się zostać jednym z Nauczycieli Roku 2014.

Jakub Michalak
Temat: Czy ‚Social Porn’ ma przyszłośc?
CEO / Blisstery.com. Przedsiębiorca, grafik z wykształcenia. ‚Dream Chaser’ z tysiącem pomysłów na minutę. Pedant z otwartym umysłem, wrzód na tyłku wszystkich programistów.

Mateusz Paszkiewicz
Temat: Snapchat – budowanie społeczności

Budując społeczność na Snapchacie, bądź wdzięczny za każdą nową osobę, która Cię dodała. W trakcie swojej drogi zawodowej prowadziłem magazyny, portale skierowane do młodych osób byłem odpowiedzialny za marketing marek obuwniczych, odzieżowych. Od ponad półtora roku zajmuję się marketingiem w brytyjskiej firmie IT (Kainos Software), której polskie biuro mieści się w Gdańsku. Snapchat podbił moje serce od pierwszego rysowania. Znajdziesz mnie pod nickiem: matpaszkiewicz.  Aktualnie pracuję nad większą publikacją o Snapchacie, która pojawi się w formie pdf w języku angielskim. W wolnej chwili tonę w książkach, prowadzę autorskiego bloga o marketingu (www.matpaszkiewicz.com) oraz jeżdżę na deskorolce – mówi o sobie Mateusz.

Spotkanie jest otwarte dla wszystkich zainteresowanych, więc jak tylko macie wolny wieczór w czwartek, to jest to wydarzenie, na którym nie może Was zabraknąć. Duża dawka wiedzy w przyjemnym otoczeniu sopockiego klimatu gwarantowana! – zachęcają organizatorzy.

Jaka idea stoi za Czwartkami?

Integracja szeroko pojętej branży social media. Budowanie nowych relacji. Dzielenie się wiedzą. Dobra zabawa.

Kto przychodzi na spotkania?

Pracownicy agencji social media, freelancerzy, specjaliści od PR, startupowcy ale również ludzie, którzy stawiają dopiero pierwsze kroki w social media. Z każdym spotkaniem pojawiają się nowe osoby.

Jaka jest formuła?

Najpierw 15-20 minut na zaopatrzenie się w piwo lub drinka. Potem 2–3 prezentacje po ok. 30 minut. W międzyczasie dyskusja. Każdy ma też czas aby się przedstawić. Potem już tylko zabawa!

                                       >>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

Fot.tyt.:  Mateusz Waliszewski 85EF.pl

Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.